Wynik częściowy: umowy w 10 z 11 części, 1 unieważniono11 części
Łączna wartość umów
733 633 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 072 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    379 376 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    44 237 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    32 313 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    10 060 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Szew niewchłanialny II
    Wartość umowy
    95 721 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Szew niewchłanialny III
    Wartość umowy
    11 283 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Szew niewchłanialny IV
    Wartość umowy
    41 688 zł
    3 oferty
  9. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    44 621 zł
    1 oferta
  10. Unieważniona
    Część 10Szew niewchłanialny V
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  11. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 264 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 11 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy materiałów szewnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.

Zamawiający Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawy materiałów szewnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 733 633 zł. Złożono 14 ofert.

Łączna wartość umów
733 633 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 11 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 lipca 2024

    Termin ofert: 26 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    01 października 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 11 części: w 10 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Aesculap Chifa sp. z o.o. (części 1, 3, 5, 7, 9); MEDTRONIC POLAND sp. z o.o. (części 2, 4, 6, 8, 11).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 733 633,16 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142628955

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. rtm. Witolda Pileckiego 99

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-781

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpitalpoludniowy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalpoludniowy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy materiałów szewnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9a50cae4-f875-49b3-8454-d03af0a27833

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00523260

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00410501

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/34MS/07/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

795743,84 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 - Szew wchłanialny I

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

52584,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 - Szew wchłanialny II

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

370338,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 - Szew wchłanialny III

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

62495,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 - Szew wchłanialny IV

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

31414,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 - Szew niewchłanialny I

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

9782,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 - Szew niewchłanialny II

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

93104,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7 - Szew niewchłanialny III

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

10972,99 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 8 - Szew niewchłanialny IV

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

47521,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 9 - Szew wchłanialny V

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

43386,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 10 - Szew niewchłanialny V

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

64512,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 11 - Szew wchłanialny VI

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

9631,45 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54071,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54071,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54071,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54071,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

379375,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

379375,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

379375,59 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDTRONIC POLAND sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 9521000289

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

379375,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44236,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64279,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44236,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44236,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32312,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32312,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32312,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDTRONIC POLAND sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 9521000289

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32312,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10059,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10059,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10059,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10059,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

95721,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95721,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

95721,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDTRONIC POLAND sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 9521000289

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

95721,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11282,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11282,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11282,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11282,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41688,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45428,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41688,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDTRONIC POLAND sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 9521000289

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41688,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44621,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44621,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44621,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44621,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 42

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie zadania nr 10, gdyż w postępowaniu wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu – art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 roku.

Sekcja 43

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 44

OFERTY (dla części 11)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20263,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20263,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20263,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 45

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDTRONIC POLAND sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 9521000289

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 46

UMOWA (dla części 11)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20263,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141121-4Szwy chirurgiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
685 762 zł
Próbka: 161 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 240 zł1 328 065 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 074 825 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
253 240 zł
Mediana
685 762 zł
Górny kwartyl
1 328 065 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 733 633 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141121-4 (Szwy chirurgiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aesculap Chifa sp. z o.o. (Nowy Tomyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.