Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sławomir Lisiewicz

Wartość umowy
11 629 067 zł
Umowa zawarta
25 września 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 11 629 067 zł – 14 383 702 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%GWARANCJA40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbiórka istniejącej sali gimnastycznej oraz budowa hali sportowej przy Zespole Szkół w Mieście Obrzycko

Zamawiający Miasto Obrzycko (Obrzycko, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbiórka istniejącej sali gimnastycznej oraz budowa hali sportowej przy Zespole Szkół w…”, wybierając ofertę wykonawcy Prezes Zarządu EL Budownictwo Danuta Najder Lisiewicz. Wartość umowy: 11 629 067 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Miasto ObrzyckoObrzycko, Wielkopolskie (powiat Szamotulski →)opublikowano 27 września 2024
Wartość umowy
11 629 067 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Prezes Zarządu EL Budownictwo Danuta Najder Lisiewicz (Chodzież), wspólnie z: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sławomir Lisiewicz.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 11 629 066,73 zł (umowę zawarto 25 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 11 629 066,73 zł do 14 383 701,85 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Obrzycko

1.3.)Oddział zamawiającego

Obrzycko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631257880

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 19

1.5.2.)Miejscowość

Obrzycko

1.5.3.)Kod pocztowy

64-520

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@obrzycko.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.obrzycko.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d00bcb8-af96-4a61-9516-b00e3ffbd7b4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbiórka istniejącej sali gimnastycznej oraz budowa hali sportowej przy Zespole Szkół w Mieście Obrzycko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d00bcb8-af96-4a61-9516-b00e3ffbd7b4

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00519729

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00008441/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół w Mieście Obrzycko

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.5.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy rozbiórce istniejącej Sali gimnastycznej wraz z instalacjami i budowę w jej miejscu nowej, sali wraz z całym zapleczem szatniowo-sanitarnym i z zagospodarowaniem terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ i dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 14 do SWZ.
Realizacja przedmiotu umowy została podzielona na następujące etapy:
1) etap I – obejmujący rozbiórkę istniejącej sali gimnastycznej
2) etap II – obejmujący wykonanie robót budowlanych polegających na budowie nowej hali sportowej wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym i z zagospodarowaniem terenu a także sporządzenie dokumentacji powykonawczej

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11629066,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14383701,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11629066,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Prezes Zarządu EL Budownictwo Danuta Najder Lisiewicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sławomir Lisiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6070096439

7.3.3)Ulica

Stróżewo 44

7.3.4)Miejscowość

Chodzież

7.3.5)Kod pocztowy

64-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11629066,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Obrzycko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Obrzycko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 11 629 067 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Prezes Zarządu EL Budownictwo Danuta Najder Lisiewicz (Chodzież). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.