Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
109 962 zł
Umowa zawarta
26 września 2024
Okres realizacji
do 30 września 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 107 400 zł – 109 962 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 2,4% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane materiały40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Przebudowa drogi gminnej nr ewidencyjny działki 272 w miejscowości Radków Kolonia"

Zamawiający Gmina Telatyn ul. Fryderyka Chopina 10 22-652 Telatyn (Telatyn, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr ewidencyjny działki 272 w miejscowości Radków Kolonia”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Mirex" Mirosław Anioł. Wartość umowy: 109 962 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
109 962 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Mirex" Mirosław Anioł (Tomaszów Lub), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 109 962,00 zł (umowę zawarto 26 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 107 399,91 zł do 109 962,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368990

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

UL. FRYDERYKA CHOPINA 10

1.5.2.)Miejscowość

Telatyn

1.5.3.)Kod pocztowy

22-652

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@telatyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ugtelatyn.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://telatyn.ezamawijący.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Przebudowa drogi gminnej nr ewidencyjny działki 272 w miejscowości Radków Kolonia"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32d51af5-329b-49b7-975e-10373d74efac

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00518888

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00013277/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Przebudowa drogi gminnej nr ewidencyjny działki 272 w miejscowości Radków Kol.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00455136

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KNR.271.13.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia obejmuje

roboty budowlane realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ Przebudowa drogi gminnej nr ewidencyjny działki 272 w miejscowości Radków Kolonia” 4.2 Zakres świadczenia wykonawcy obejmuje przebudowę drogi gminnej nr ewidencyjny działki 272 od km 0+000 do km 0+063 w miejscowości Radków Kolonia w tym: a) roboty przygotowawcze b) roboty rozbiórkowe c) roboty ziemne d) wykonanie warstwy odcinającej z piasku grubość 10cm. e) wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm – 2,5Mpa gr. po zagęszczeniu 12cm. f) wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych pełnych z betonu C30/37 grubości 15cm na podsypce cementowo- piaskowej grub. 4cm. g) plantowanie i umocnienia h) obsługa geodezyjna w tym inwentaryzacja powykonawcza. 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty: 1) Dokumentacja projektowe, w tym: projekt budowlano-wykonawczy, z zastrzeżeniem, że nie wszystkie roboty przewidziane w niniejszym projekcie są przedmiotem tegoż zamówienia. Świadczenie wykonawcy ogranicza się do robót wyszczególnionych w przedmiarze robót 2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), 3) Przedmiar robót, Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4, ppkt 1) oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4, ppkt 1) oraz STWIORB.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

107399,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109962,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109962,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Mirex" Mirosław Anioł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9211586579

7.3.3)Ulica

u. Hubala 38

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Lub.

7.3.5)Kod pocztowy

22-600

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109962,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 178 397 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 815 804 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 178 397 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Telatyn ul. Fryderyka Chopina 10 22-652 Telatyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Telatyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 109 962 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Mirex" Mirosław Anioł (Tomaszów Lub.). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.