Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
57 810 zł
Umowa zawarta
10 września 2024
Okres realizacji
do 10 października 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa interfejsu wymiany danych HIS dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Żarach

Zamawiający 105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Żary, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa interfejsu wymiany danych HIS dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią…”, wybierając ofertę wykonawcy PROSPEN Paweł Nowakowski. Wartość umowy: 57 810 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
57 810 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROSPEN Paweł Nowakowski (Łask), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 57 810,00 zł (umowę zawarto 10 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail