Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Oznakowanie poziome ulic na terenie miasta Przemyśla w 2024r.

Zamawiający Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu (Przemyśl, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Oznakowanie poziome ulic na terenie miasta Przemyśla w 2024r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 639 197 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo–Mostowych Sp. z o.o. (Piotrków Trybunalski).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 407 772,28 zł.

  • 3

    ZakresZamówienie realizowane jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650903339

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wybickiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Przemyśl

1.4.3.)Kod pocztowy

37-700

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdm-przemysl.com

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdm-przemysl.com

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-298075f2-297d-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00515994

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-09-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00365763

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Oznakowanie poziome ulic na terenie miasta Przemyśla w 2024r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest oznakowanie poziome ulic na terenie miasta Przemyśla – ok. 26.000,00 m2

3.9.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo–Mostowych Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000086991

4.3.3.)Ulica

ul. Południowa 17/19

4.3.4.)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

4.3.5.)Kod pocztowy

97-300

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

407772,28 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00425795/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-08-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wykonawca zwrócił się do Zamawiającego z prośbą o wydłużenie terminu wykonania robót o 10 dni do dnia 22.08.2024r. z uwagi na występujące opady deszczu i brak możliwości szybszego zakończenia umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy do 22.08.2024r.

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

407772,28 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233221-4Malowanie nawierzchi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
639 197 zł
Próbka: 864 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 147 zł1 612 748 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 307 601 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 147 zł
Mediana
639 197 zł
Górny kwartyl
1 612 748 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przemyśl.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233221-4 (Malowanie nawierzchi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.