Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
78 544 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    57 274 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 270 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wyposażenia dla nowo utworzonych miejsc przedszkolnych w Oddziałach Wychowania Przedszkolnego w Skrzeszewie i w Miszewie

Zamawiający Gmina Żukowo (Żukowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wyposażenia dla nowo utworzonych miejsc przedszkolnych w Oddziałach Wychowania…”, wybierając ofertę wykonawcy PERFEKT s.c Marek Rychert, Andrzej Deyk. Łączna wartość umów: 78 544 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina ŻukowoŻukowo, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 23 września 2024
Łączna wartość umów
78 544 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PERFEKT s.c Marek Rychert, Andrzej Deyk (część 1); PERFEKT s.c. Marek Rychert, Andrzej Deyk (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 78 544,11 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Żukowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675095

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gdańska 52

1.5.2.)Miejscowość

Żukowo

1.5.3.)Kod pocztowy

83-330

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.7.)Numer telefonu

+48 58 6858318

1.5.8.)Numer faksu

+48 58 6858330

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugzukowo@zukowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zukowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/954920

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wyposażenia dla nowo utworzonych miejsc przedszkolnych w Oddziałach Wychowania Przedszkolnego w Skrzeszewie i w Miszewie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2d045e35-7f6e-4e34-b7bf-4a4e4e89fd64

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00511955

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00029209/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Zakup mebli, pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu komputerowego dla nowo utworzonych miejsc przedszkolnych w OWP- "Wsparcie edukacji przedszkolnej w gminie Żukowo"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+), Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza EFS+, Działanie 5.7. Edukacja przedszkolna w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00435154

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.24.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

63221,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

39530000-6 - Dywany, maty i dywaniki

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

45271,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39530000-6 - Dywany, maty i dywaniki

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

17950,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52991,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57273,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57273,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PERFEKT s.c Marek Rychert, Andrzej Deyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5891781874

7.3.3)Ulica

ul. K.S. Wyszyńskiego 6

7.3.4)Miejscowość

Sierakowice

7.3.5)Kod pocztowy

83-340

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57273,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18140,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21270,39 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21270,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PERFEKT s.c. Marek Rychert, Andrzej Deyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5891781874

7.3.3)Ulica

ul. K. S. Wyszyńskiego 6

7.3.4)Miejscowość

Sierakowice

7.3.5)Kod pocztowy

83-340

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21270,39 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39161000-8Meble przedszkolne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żukowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żukowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 78 544 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39161000-8 (Meble przedszkolne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PERFEKT s.c Marek Rychert, Andrzej Deyk (Sierakowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.