Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
291 510 zł
Umowa zawarta
12 września 2024
Okres realizacji
od 13 września 2024 do 13 września 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BZP.2711.52.2024.MP „Usługa wsparcia technicznego dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu i oprogramowania PaloAlto”

Zamawiający Uniwersytet Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „BZP.2711.52.2024.MP Usługa wsparcia technicznego dla posiadanego przez Zamawiającego…”, wybierając ofertę wykonawcy Prosystem Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 291 510 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet WrocławskiWrocław, Dolnośląskieopublikowano 23 września 2024
Wartość umowy
291 510 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Prosystem Spółka Akcyjna (Wrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 291 510,00 zł (umowę zawarto 12 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 13 września 2024 r. do 13 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001301

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-137

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.pakulska@uwr.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uwr.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/uniwersytet_wroclawski/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BZP.2711.52.2024.MP „Usługa wsparcia technicznego dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu i oprogramowania PaloAlto”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-88ad3b98-b258-4205-814a-74102b38fe66

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00510914

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00054153/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.42 Usługa wsparcia technicznego dla sprzętu i oprogramowania PaloAlto

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.2711.52.2024.MP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Rodzaj zamówienia

usługa. 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia technicznego dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu i oprogramowania PaloAlto dla Uniwersytetu Wrocławskiego. 3. Szczegółowe zasady i warunki realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 4. Zamawiający wymaga aby Wykonawca, który będzie świadczył usługę serwisu był autoryzowanym partnerem lub serwisem producenta firmy PaloAlto. 5. Szczegółowe zasady i warunki realizacji zamówienia oraz płatności zostały określone w Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowy z załącznikami.

4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

291510,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

291510,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

291510,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Prosystem Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992347690

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

291510,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-13 do 2025-09-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
564 878 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
309 772 zł1 635 443 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 325 672 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
309 772 zł
Mediana
564 878 zł
Górny kwartyl
1 635 443 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Wrocławski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 291 510 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Prosystem Spółka Akcyjna (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.