Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
68 831 zł
Umowa zawarta
2 września 2024
Okres realizacji
od 1 września 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i dostawa posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Prałata Płk Tadeusza Dłubacza w Moszczenicy w okresie od września do grudnia 2024 r.

Zamawiający Szkoła Podstawowa Im.ks.prałata Płk. Tadeusza Dłubacza w Moszczenicy (Moszczenica Niżna, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i dostawa posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Prałata Płk…”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielnia Socjalna Sekret Smaku. Wartość umowy: 68 831 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
68 831 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółdzielnia Socjalna Sekret Smaku (Stary Sącz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 68 831,44 zł (umowę zawarto 2 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.PRAŁATA PŁK. TADEUSZA DŁUBACZA W MOSZCZENICY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490612479

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

XX

1.5.2.)Miejscowość

Moszczenica Niżna

1.5.3.)Kod pocztowy

33-340

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18 446 02 96

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@sp-moszczenica.starysacz.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

starysacz.um.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4215b8ad-4bc6-433f-ab8c-c93ea734a07a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i dostawa posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Prałata Płk Tadeusza Dłubacza w Moszczenicy w okresie od września do grudnia 2024 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4215b8ad-4bc6-433f-ab8c-c93ea734a07a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00501115

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00445868

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPM.26.261.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

66037,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest przygotowywanie oraz dostarczanie posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Prałata Płk Tadeusza Dłubacza w Moszczenicy w zakresie i na zasadach określonych w SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4. Zamawiający zastrzega możliwość ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68831,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68831,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68831,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Socjalna Sekret Smaku

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389554010

7.3.4)Miejscowość

Stary Sącz

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68831,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-01 do 2024-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
355 583 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 855 zł668 277 zł
Rozstęp międzykwartylowy
472 422 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 855 zł
Mediana
355 583 zł
Górny kwartyl
668 277 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa Im.ks.prałata Płk. Tadeusza Dłubacza w Moszczenicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Moszczenica Niżna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 68 831 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Spółdzielnia Socjalna Sekret Smaku (Stary Sącz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.