Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
71 013 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2024
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na roboty budowlane oraz zamontowane materiały i urządzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa altany przy stadionie sportowym w Komarówce Podlaskiej (Budowa wiaty)

Zamawiający Stowarzyszenie "nadzieja i Przyszłość" (Komarówka Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa altany przy stadionie sportowym w Komarówce Podlaskiej (Budowa wiaty)”, wybierając ofertę wykonawcy AZ-BUD Andrzej Zieniuk. Wartość umowy: 71 013 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Stowarzyszenie "nadzieja i Przyszłość"Komarówka Podlaska, Lubelskieopublikowano 12 września 2024
Wartość umowy
71 013 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AZ-BUD Andrzej Zieniuk (Komarówka Podlaska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 71 013,15 zł (umowę zawarto 29 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

STOWARZYSZENIE "NADZIEJA I PRZYSZŁOŚĆ"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060261900

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisława Staszica 6

1.5.2.)Miejscowość

Komarówka Podlaska

1.5.3.)Kod pocztowy

21-311

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

stowarzyszenienp@interia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://komarowkapodlaska.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1738b66b-26a0-11ef-a458-c2a7c3d67e03

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa altany przy stadionie sportowym w Komarówce Podlaskiej (Budowa wiaty)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1738b66b-26a0-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00496426

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00359472

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SNIP.ZP.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

71013,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.Przedmiotem zamówienia jest „Budowa altany przy stadionie sportowym w Komarówce Podlaskiej (budowa wiaty)”. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje

-Budowę wiaty rekreacyjnej jednokondygnacyjnej: • parterowej w konstrukcji drewnianej zabezpieczonej materiałami przeznaczo-nymi do drewna, • pokrytej czterospadowym dachem o kącie nachylenia połaci 25° - z blachoda-chówki w kolorze ciemnym czarnym, • o wymiarach : 6 x 12 m, posadowionej na monolitycznych żelbetowych stopach fundamentowych, • z okładzinami ścian do wysokości h=1,1 m zabudowana ścianką z desek gr. 2,5 cm na podkonstrukcji drewnianej, • na utwardzonym terenie pod wiatą z kostki betonowej gr. 6,0 cm. - Lokalizacja inwestycji: działka nr 983 w Komarówce Podlaskiej

4.5.3.)Główny kod CPV

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34928210-3 - Wiaty drewniane

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45262210-6 - Fundamentowanie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71013,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

71013,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71013,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AZ-BUD Andrzej Zieniuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5371841618

7.3.3)Ulica

ul. Wojska Polskiego 24A

7.3.4)Miejscowość

Komarówka Podlaska

7.3.5)Kod pocztowy

21-311

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71013,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45211320-8Roboty budowlane w zakresie altan
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
849 512 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 074 zł6 422 046 zł
Rozstęp międzykwartylowy
6 228 972 zł
Źródło próbki
CPV 45211· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 074 zł
Mediana
849 512 zł
Górny kwartyl
6 422 046 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stowarzyszenie "nadzieja i Przyszłość" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Komarówka Podlaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 71 013 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45211320-8 (Roboty budowlane w zakresie altan). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AZ-BUD Andrzej Zieniuk (Komarówka Podlaska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.