Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
55 000 zł
Umowa zawarta
10 września 2024
Okres realizacji
od 10 września 2024 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 55 000 zł – 118 080 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego na zad.: Termomodernizacja budynków gminnych w Gm.Kamienica Polska: przy ul. Konopnickiej 12 w Kamienicy oraz przy ul. Częstochowskiej 165 w Osinach

Zamawiający Gmina Kamienica Polska (Kamienica Polska, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego na zad.: Termomodernizacja budynków…”, wybierając ofertę wykonawcy WZIR Sp. z o.o. Wartość umowy: 55 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Kamienica PolskaKamienica Polska, Śląskie (powiat Częstochowski →)opublikowano 11 września 2024
Wartość umowy
55 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WZIR Sp. z o.o. (Częstochowa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 55 000,00 zł (umowę zawarto 10 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 55 000,00 zł do 118 080,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 10 września 2024 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail