Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
616 451 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„Droga Kawec k/Cichonia etap 2 nr działki 237 w miejscowości Kawec”
    Wartość umowy
    194 000 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2„Droga Komorniki K/Kozy nr działki 260 w miejscowości Komorniki”
    Wartość umowy
    170 653 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3„Droga Gruszów za mostem nr działki 688/2; 688/3 w miejscowości Gruszów”
    Wartość umowy
    251 798 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”

Zamawiający Gmina Raciechowice (Raciechowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 616 451 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina RaciechowiceRaciechowice, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 10 września 2024
Łączna wartość umów
616 451 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Handlowo-Usługowa MLECZEK Tomasz Mleczek 32-431 Stróża 703, NIP: 6812039679, REGON 122988215 (część 1); AT-BUD TOMASZ KALEMBA, Czasław, 32-415 Raciechowice, NIP 681-165-86-47 , REGON 351555393 (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 616 451,46 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Raciechowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555393

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Raciechowice 277

1.5.2.)Miejscowość

Raciechowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-415

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wojt@raciechowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://raciechowice.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c0fd847-9f96-4398-b2ee-a44c28bd8d41

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c0fd847-9f96-4398-b2ee-a44c28bd8d41

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00492558

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00055926/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00422802

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZ.271.25.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

508200,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Droga Kawec k/Cichonia etap 2 nr działki 237 w miejscowości Kawec”

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

194000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Droga Komorniki K/Kozy nr działki 260 w miejscowości Komorniki”

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

170653,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Droga Gruszów za mostem nr działki 688/2; 688/3 w miejscowości Gruszów”

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

251798,22 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

194000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

525522,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

194000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo-Usługowa MLECZEK Tomasz Mleczek 32-431 Stróża 703, NIP: 6812039679, REGON 122988215

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6812039679

7.3.4)Miejscowość

Stróża

7.3.5)Kod pocztowy

32-431

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

194000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

170653,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

324337,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

170653,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AT-BUD TOMASZ KALEMBA, Czasław, 32-415 Raciechowice, NIP 681-165-86-47 , REGON 351555393

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

681-165-86-47

7.3.4)Miejscowość

Czasław

7.3.5)Kod pocztowy

32-415

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

170653,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

251798,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

540188,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

251798,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AT-BUD TOMASZ KALEMBA, Czasław, 32-415 Raciechowice, NIP 681-165-86-47 , REGON 351555393

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

681-165-86-47

7.3.4)Miejscowość

Czasław

7.3.5)Kod pocztowy

32-415

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

251798,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Raciechowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Raciechowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 616 451 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Handlowo-Usługowa MLECZEK Tomasz Mleczek 32-431 Stróża 703, NIP: 6812039679, REGON 122988215 (Stróża). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.