Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont drogi gminnej - ulicy Nowej w Suchedniowie

Zamawiający Gmina Suchedniów (Suchedniów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont drogi gminnej - ulicy Nowej w Suchedniowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SuchedniówSuchedniów, Świętokrzyskie (powiat Skarżyski →)opublikowano 10 września 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 963 480 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Suchedniów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009917

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Fabryczna 5

1.4.2.)Miejscowość

Suchedniów

1.4.3.)Kod pocztowy

26-130

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@suchedniow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.suchedniow.bip.doc.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7e334670-6f45-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00491648

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-09-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00458828

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont drogi gminnej - ulicy Nowej w Suchedniowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej ulicy Nowej w Suchedniowie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie remontu drogi gminnej (Nr 389042T) zlokalizowanej na działkach o nr ewid. geod. 2609 oraz 2600/1 obręb 0001 Suchedniów, powiat skarżyski, województwo świętokrzyskie. Remont realizowany będzie na podstawie zgłoszenia robót do Starosty Skarżyskiego, do którego organ nie wniósł sprzeciwu.
3. Opis stanu istniejącego: droga zlokalizowana jest w rejonie zabudowy jednorodzinnej, jezdnia posiada nawierzchnię mieszaną, bitumiczną oraz z kruszywa drogowego, o szerokości od 3,0 do 3,8 m. W pasie drogowym drogi gminnej zlokalizowana jest kanalizacja sanitarna, sieć energetyczna, gazowa, linia teletechniczna oraz wodociąg. Długość remontowanego odcinka ok. 150,00 m.
4. Opis projektowanych rozwiązań: remontowany odcinek drogi posiadać będzie jezdnię szerokości 3,5 m, jezdnia zostanie ograniczona poboczem o szerokości 0,75 m z kruszywa. Na całym odcinku wykonany zostanie spadek jednostronny 2%.
5. W ramach zadania planuje się wykonanie m.in.:
- roboty pomiarowe,
- roboty rozbiórkowe,
- roboty odtworzeniowe, nawierzchniowe w zakresie odtworzenia konstrukcji jezdni oraz nawierzchni zjazdów do posesji z kostki oraz kruszywa na dowiązaniu do projektowanej nawierzchni,
- regulację studni i zasuw,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
- roboty wykończeniowe.
6. Projektowane odtworzenie konstrukcji:
Konstrukcja jezdni (powierzchnia około 530,00 m2):
- odtworzenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm,
- odtworzenie warstwy wiążącej z AC 16W, gr. 4 cm,
- odtworzenie warstwy podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 o uziarnieniu 0/31,5 gr. 20 cm,
- podłoże.
Konstrukcja poboczy:
- odtworzenie warstwy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3, o uziarnieniu 0/31,5, gr. 10 cm.
Konstrukcja zjazdów:
- odtworzenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm (kolor do uzgodnienia z Zamawiającym),
- podsypka z kruszywa łamanego 0/4 mm gr. 3 cm,
- odtworzenie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 0/31,5 mm gr. 15 cm,
- odtworzenie warstwy z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym 2,5 MPa – grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm,
- obramowanie obrzeżem 8x30 cm oraz krawężnikiem od strony jezdni.
7. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w:
- Dokumentacji technicznej – stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ,
- Szczegółowej specyfikacji technicznej – stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ,
- Pomocniczo do dokumentacji załączony został przedmiar robót – załącznik nr 3 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Maciej Małek TRANS-KOP

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367200625

4.3.3.)Ulica

ul. Jędrzejowska 17 lokal 2

4.3.4.)Miejscowość

Oksa

4.3.5.)Kod pocztowy

28-363

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

186777,47 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00579712/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność wykonania robót dodatkowych, które nie były ujęte w zamówieniu podstawowym.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W ramach zamówienia po zmianie wykonany został dodatkowy zjazd na drogę wewnętrzną.

5.4.6.)Wartość zmiany

17515,58

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

204293,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Ostatnia płatność za realizację zadania miała miejsce 1 sierpnia 2024 r. Ta data została przyjęta jako data wykonania umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
963 480 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
561 831 zł2 599 892 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 038 061 zł
Źródło próbki
CPV 45233252· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
561 831 zł
Mediana
963 480 zł
Górny kwartyl
2 599 892 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Suchedniów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suchedniów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233252-0 (Roboty w zakresie nawierzchni ulic). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.