Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
696 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 2 września 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz osób niepełnosprawnych - dzieci do placówek oświatowych w okresie wrzesień – grudzień 2024 r. – trasa 1

Zamawiający Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (Sianów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz osób niepełnosprawnych - dzieci do placówek oświatowych w okresie wrzesień –…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Przewozowe Zbigniew Chotkowski. Cena wybranej oferty: 696 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
696 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Przewozowe Zbigniew Chotkowski (Sianów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 695,52 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail