Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
378 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług serwisowych i okresowych przeglądów technicznych aparatury medycznej będącej w użytkowaniu zamawiającego, w systemie tzw. "utrzymania w ruchu"
    Wartość umowy
    378 000 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług serwisowych i okresowych przeglądów technicznych aparatury medycznej będącej w użytkowaniu zamawiającego, w systemie tzw. "utrzymania w ruchu"
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

137-P-24 Serwis i przeglądy techniczne aparatury medycznej - utrzymanie w ruchu

Zamawiający Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach Sp. z o.o. (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „137-P-24 Serwis i przeglądy techniczne aparatury medycznej - utrzymanie w ruchu”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 378 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach Sp. z o.o.Gliwice, Śląskieopublikowano 6 września 2024
Łączna wartość umów
378 000 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 sierpnia 2024

    Termin ofert: 23 sierpnia 2024 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    06 września 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 378 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail