Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
262 583 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    94 802 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    109 449 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 332 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie przeprowadzenia zajęć dydaktycznych na 70-godzinnych kursach języka polskiego dla repatriantów i członków ich rodzin.

Zamawiający Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie przeprowadzenia zajęć…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 262 583 zł. Złożono 18 ofert.

Zamawiający: Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za GranicąWarszawa, Mazowieckieopublikowano 6 września 2024
Łączna wartość umów
262 583 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 lipca 2024

    Termin ofert: 19 lipca 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    06 września 2024

    6 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CE Lingua Spółka z o.o. (część 1); Lingua Nova Spółka z o.o. (część 2); Nowak FES Centrum Edukacji Zagranicznej (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 262 582,86 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail