Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
520 735 zł
Umowa zawarta
4 września 2024
Okres realizacji
do 6 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 520 735 zł – 605 095 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na przedmiot świadczenia Wykonawcy20%Termin wykonania przedmiotu umowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg w mieście

Zamawiający Gmina Miasta Lipna (Lipno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg w mieście”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Drogowo-Mostowy DROMOST Zbigniew Zaremba. Wartość umowy: 520 735 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasta LipnaLipno, Kujawsko-Pomorskie (powiat Lipnowski →)opublikowano 5 września 2024
Wartość umowy
520 735 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lipca 2024

    Termin ofert: 13 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 września 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Drogowo-Mostowy DROMOST Zbigniew Zaremba (Lipno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 520 735,35 zł (umowę zawarto 4 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 520 735,35 zł do 605 095,43 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 6 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail