Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
723 125 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Szkoła Podstawowa nr 2 w Myśliborzu – ok. 218 osób dziennie
    Wartość umowy
    205 029 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Szkoła Podstawowa nr 3 w Myśliborzu – ok. 268 osób dziennie
    Wartość umowy
    261 220 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    93 366 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    71 136 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    92 374 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Zwiększenie gramatury posiłków40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostarczanie posiłków uczniom szkół podstawowych z terenu Gminy Myślibórz w okresie od 16 września 2024r. do 18 czerwca 2025r.”

Zamawiający Gmina Myślibórz (Myślibórz, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostarczanie posiłków uczniom szkół podstawowych z terenu Gminy Myślibórz w okresie od 16…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 723 125 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina MyślibórzMyślibórz, Zachodniopomorskie (powiat Myśliborski →)opublikowano 5 września 2024
Łączna wartość umów
723 125 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: OLDO Bogumiła Dorota Olszówka (części 1, 2); F.H-U. „JAR-MAR” Centrum Kształcenia „Wiedza dla Wszystkich” Rębiasz Jarosław w spadku (części 3, 4, 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 723 124,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail