Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
19 835 zł
Umowa zawarta
2 września 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 19 835 zł – 26 531 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pieczątek - gumek, opraw i poduszek zastępczych

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pieczątek - gumek, opraw i poduszek zastępczych”, wybierając ofertę wykonawcy Bogdan Guniewicz PPHU BOGUN. Wartość umowy: 19 835 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 4 września 2024
Wartość umowy
19 835 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2024

    Termin ofert: 7 sierpnia 2024 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bogdan Guniewicz PPHU BOGUN (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 19 834,98 zł (umowę zawarto 2 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 19 834,98 zł do 26 531,10 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431029234

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Staszica 16

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-081

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

815344610

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mzubala@spsk1.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spsk1.ezamawiajacy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spsk1.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa pieczątek - gumek, opraw i poduszek zastępczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-88034350-716a-47be-b750-4fd8491ad8be

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00484897

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EO/EZ-2734/83/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

19834,98 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pieczątek - gumek, opraw i poduszek zastępczych

4.5.3.)Główny kod CPV

30192000-1 - Wyroby biurowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30192000-1 - Wyroby biurowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19834,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26531,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19834,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bogdan Guniewicz PPHU BOGUN

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 679 207 47 66

7.3.3)Ulica

ul. Karmelicka 17/3

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-133

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19834,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30192000-1Wyroby biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
351 172 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
190 096 zł511 988 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 892 zł
Źródło próbki
CPV 30192000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
190 096 zł
Mediana
351 172 zł
Górny kwartyl
511 988 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 19 835 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30192000-1 (Wyroby biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bogdan Guniewicz PPHU BOGUN (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.