Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Magdalena Gołąb - Surowiec Przewozy Pasażerskie "OLMAS"· Ożarówmikrofirma
Wartość umowy
153 082 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 27 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 153 082 zł – 220 080 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci i młodzieży do placówek oświatowych

Zamawiający Gmina Wilkołaz (Wilkołaz Pierwszy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci i młodzieży do placówek oświatowych”, wybierając ofertę wykonawcy Magdalena Gołąb - Surowiec Przewozy Pasażerskie "OLMAS". Wartość umowy: 153 082 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina WilkołazWilkołaz Pierwszy, Lubelskie (powiat Kraśnicki →)opublikowano 4 września 2024
Wartość umowy
153 082 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2024

    Termin ofert: 1 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2024

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Magdalena Gołąb - Surowiec Przewozy Pasażerskie "OLMAS" (Ożarów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 153 082,40 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 153 082,40 zł do 220 080,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 27 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wilkołaz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431020204

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wilkołaz Pierwszy 9

1.5.2.)Miejscowość

Wilkołaz Pierwszy

1.5.3.)Kod pocztowy

23-212

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.7.)Numer telefonu

(081) 821 20 01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@wilkolaz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wilkolaz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f48366f-4497-4012-a877-56dedf71d9b3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz dzieci i młodzieży do placówek oświatowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f48366f-4497-4012-a877-56dedf71d9b3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00484117

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00048633/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz dzieci do szkól w roku szkolnym 2024/2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00427727

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IG.271.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

171121,48 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci i młodzieży do placówek oświatowych. 2. Informacje dotyczące zamówienia

1) zamówienie polega na świadczeniu usług w zakresie dowozu dzieci i młodzieży do: a) Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Rudniku Szlacheckim, b) Szkoły Podstawowej im. Wacława Rafalskiego w Ostrowie, c) Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wilkołazie, d) Przedszkola Gminnego w Wilkołazie, w okresie od 02 września 2024 r. do 27 czerwca 2025 r., z uwzględnieniem organizacji roku szkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 20217 roku w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 r., poz. 1211 ze zm.), Lp. Trasa dowozu i odwozu Liczba uczniów Dzieci objęte obowiązkiem szkolnym 1 Zalesie - Wilkołaz Pierwszy (Szkoła) 31 2 Ewunin – Wilkołaz Pierwszy (Szkoła) 9 3 Obroki – Wilkołaz Pierwszy (Szkoła) 10 4 Wilkołaz Dolny – Wilkołaz Pierwszy (Szkoła) 15 5 Wilkołaz Pierwszy – Wilkołaz Pierwszy (Szkoła) 1 6 Wilkołaz Górny – Wilkołaz Pierwszy(Szkoła) 2 7 Zdrapy – Wilkołaz Pierwszy (Szkoła) 10 8 Stacja Kolejowa Wilkołaz – Wilkołaz Pierwszy (Szkoła) 1 9 Ostrów Kolonia – Ostrów (Szkoła) 4 10 Józefin – Ostrów (Szkoła) 1 11 Zadworze – Ostrów (Szkoła) 5 12 Ostrów Kolonia - Rudnik Szlachecki (Szkoła) 1 Dzieci nieobjęte obowiązkiem szkolnym (dzieci przedszkolne) 13 Zalesie – Wilkołaz Pierwszy 5 14 Obroki – Wilkołaz Pierwszy 3 15 Zdrapy – Wilkołaz Pierwszy 3 16 Wilkołaz Górny – Wilkołaz Pierwszy 3 17 Wilkołaz Dolny – Wilkołaz Pierwszy 2 18 Wilkołaz Pierwszy – Wilkołaz pierwszy 1 19 Wilkołaz Stacja Kolejowa – Wilkołaz Pierwszy 2 20 Ewunin – Wilkołaz Pierwszy 1 Dzieci obywatele Ukrainy 21 Wilkołaz Dolny- Wilkołaz Pierwszy( Szkoła) 2 Łączna ilość dzieci 112.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

153082,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220080,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

153082,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magdalena Gołąb - Surowiec Przewozy Pasażerskie "OLMAS"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8631533751

7.3.3)Ulica

Osiedle Wzgórze 6/15

7.3.4)Miejscowość

Ożarów

7.3.5)Kod pocztowy

27-530

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

153082,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-06-27

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wilkołaz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wilkołaz Pierwszy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 153 082 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Magdalena Gołąb - Surowiec Przewozy Pasażerskie "OLMAS" (Ożarów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.