Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
121 189 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Modernizacja 4 sal lekcyjnych (sale nr: 06 i 011 – niski parter, nr 10 – parter, nr 201 – II piętro) w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 imienia K. K. Baczyńskiego w Ełku przy ul. Sikorskiego 7
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Adaptacja pomieszczenia gospodarczego na WC dla uczniów (niski parter) w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 imienia K. K. Baczyńskiego w Ełku przy ul. Sikorskiego 7
    Wartość umowy
    121 189 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja 4 sal lekcyjnych i adaptacja pomieszczenia gospodarczego na WC dla uczniów w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku.

Zamawiający Zespół Szkół Nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku (Ełk, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Modernizacja 4 sal lekcyjnych i adaptacja pomieszczenia gospodarczego na WC dla uczniów w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 121 189 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
121 189 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 lipca 2024

    Termin ofert: 6 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    03 września 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 121 189,07 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000604933

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sikorskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Ełk

1.5.3.)Kod pocztowy

19-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

87 610 43 23

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zs2.elk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lo2elk.edupage.org/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-feb338fc-ef47-4878-8fc9-1c824b170c8c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja 4 sal lekcyjnych i adaptacja pomieszczenia gospodarczego na WC dla uczniów w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-feb338fc-ef47-4878-8fc9-1c824b170c8c

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00482315

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00046748/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont 4 sal lekcyjnych i adaptacja pomieszczenia gospodarczego na toaletę uczniowską

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00421724

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZS2.330.3.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja 4 sal lekcyjnych (sale nr: 06 i 011 – niski parter, nr 10 – parter, nr 201 – II piętro) w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 imienia K. K. Baczyńskiego w Ełku przy ul. Sikorskiego 7.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

156256,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczenia gospodarczego na WC dla uczniów (niski parter) w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 imienia K. K. Baczyńskiego w Ełku przy ul. Sikorskiego 7

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

98542,28 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

233041,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

244611,64 PLN

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

121189,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

121189,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

121189,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NORDMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366630163

7.3.3)Ulica

ul. Letniskowa 29

7.3.4)Miejscowość

Wieliczki

7.3.5)Kod pocztowy

19-404

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

121189,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-06

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
328 566 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 000 zł626 758 zł
Rozstęp międzykwartylowy
420 758 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 000 zł
Mediana
328 566 zł
Górny kwartyl
626 758 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ełk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 121 189 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NORDMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wieliczki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.