Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
267 584 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Kompresy, gazy, lignina, podkłady niejałowe
    Wartość umowy
    194 878 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Opatrunek jałowy do wkłuć obwodowych, samoprzylepne paski do zamykania ran, opatrunki taśmowe na rolce
    Wartość umowy
    69 436 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3270 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy20%Czas rozpatrzenia reklamacji ilościowych i jakościowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów opatrunkowych na potrzeby bieżącej działalności SPWZOZ w Stargardzie w podziale na 3 pakiety

Zamawiający Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stargardzie (Stargard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów opatrunkowych na potrzeby bieżącej działalności SPWZOZ w Stargardzie w…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 267 584 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
267 584 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zarys International Group Sp. zo.o. Sp. k. (część 1); 3M Healthcare Poland Sp. zo.o. (część 2); Medicus Sp. zo.o. S.K.A. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 267 584,46 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY WIELOSPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W STARGARDZIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304562

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Stargard

1.5.3.)Kod pocztowy

73-110

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

915789222

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zozstargard.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozstargard.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/spwzoz_stargard/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów opatrunkowych na potrzeby bieżącej działalności SPWZOZ w Stargardzie w podziale na 3 pakiety

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-370b791b-339f-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00480007

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00067886/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa materiałów opatrunkowych na potrzeby bieżącej działalności SPW ZOZ w Stargardzie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00384010

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

22/TP/D/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

271088,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

247677,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1: Kompresy, gazy, lignina, podkłady niejałowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

217527,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2: Opatrunek jałowy do wkłuć obwodowych, samoprzylepne paski do zamykania ran, opatrunki taśmowe na rolce

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

50380,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3: Hemostatyki

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

3180,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

194878,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220945,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

194878,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group Sp. zo.o. Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.3)Ulica

Pod Borem 18

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

194878,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69436,46 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

69436,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69436,46 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3M Healthcare Poland Sp. zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252914245

7.3.3)Ulica

Al. Katowicka 117

7.3.4)Miejscowość

Kajetany

7.3.5)Kod pocztowy

05-830

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69436,46 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3270,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medicus Sp. zo.o. S.K.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6462875090

7.3.3)Ulica

Browarowa 21

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.5)Kod pocztowy

43-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3270,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stargardzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stargard.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 267 584 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zarys International Group Sp. zo.o. Sp. k. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.