Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
766 133 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Usługa konserwacji i naprawa 28 szt. urządzeń dźwigowych w kompleksie budynków Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ
    Wartość umowy
    614 252 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługa konserwacji i naprawa 7 szt urządzeń dźwigowych marki KONE w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, w budynku Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno -Edukacyjnego Dzieci i Młodzieży Szczegółowy opis
    Wartość umowy
    151 880 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji na wymienione części40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługę konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.

Zamawiający Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św.jadwigi Królowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługę konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 766 133 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
766 133 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2024

    Termin ofert: 11 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 sierpnia 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe TRANSSTER Janusz Czarnota (część 1); KONE Sp. zo.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 766 132,56 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail