Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
157 356 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1MIBI, DTPA, DPD, EXAMETAZIME Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy)
    Wartość umowy
    157 356 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2MAKRO ALBUMON, LEUKOKIT Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej SWZ (formularz asortymentowo-cenowy)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa zestawów do sporządzania radiofarmaceutyków znakowanych technetem – 99 m

Zamawiający Narodowy Instytut Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa zestawów do sporządzania radiofarmaceutyków znakowanych technetem – 99 m”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 157 356 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
157 356 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 157 356,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NARODOWY INSTYTUT KARDIOLOGII STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.3.)Oddział zamawiającego

Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000837583

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Alpejska 42

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-628

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@ikard.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ikard.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.ikard.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa zestawów do sporządzania radiofarmaceutyków
znakowanych technetem – 99 m

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-012bf746-392b-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00478337

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00397289

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.044.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

180940,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - MIBI, DTPA, DPD, EXAMETAZIME
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

09343000-5 - Materiały radioaktywne

4.5.5.)Wartość części

145700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - MAKRO ALBUMON, LEUKOKIT Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

33696400-9 - Odczynniki izotopowe

4.5.5.)Wartość części

35240,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157356,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

157356,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157356,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5320100125

7.3.3)Ulica

Andrzeja Sołtana 7

7.3.4)Miejscowość

Otwock

7.3.5)Kod pocztowy

05-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157356,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 157 356 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09343000-5 (Materiały radioaktywne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM (Otwock). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.