Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
539 271 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 539 271 zł – 815 233 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie usług stałej konserwacji, wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii dźwigów windowych zainstalowanych w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji, w okresie 24 miesięcy

Zamawiający Telewizja Polska S.A. w likwidacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług stałej konserwacji, wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii…”, wybierając ofertę wykonawcy VINSTRA Sp. z o.o. Wartość umowy: 539 271 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Telewizja Polska S.A. w likwidacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 26 sierpnia 2024
Wartość umowy
539 271 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VINSTRA Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 539 271,36 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 539 271,36 zł do 815 233,18 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Telewizja Polska S.A. w likwidacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01041897300000

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

J.P. Woronicza 17

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-999

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatbzizp@tvp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tvp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tvp.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


media

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie usług stałej konserwacji, wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii dźwigów windowych zainstalowanych w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji, w okresie 24 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9829d806-19a2-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00470443

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00400997

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TINT/37/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

400000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług stałej konserwacji, wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii dźwigów windowych zainstalowanych w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji, w okresie 24 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50740000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji podnośników

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

539271,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

815233,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

539271,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VINSTRA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9512389968

7.3.3)Ulica

Wawrzyńca Surowieckiego 2/U-208

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-785

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

539271,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50750000-7Usługi w zakresie konserwacji wind
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Telewizja Polska S.A. w likwidacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 539 271 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50750000-7 (Usługi w zakresie konserwacji wind). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: VINSTRA Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.