Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
405 000 zł
Umowa zawarta
27 maja 2024
Okres realizacji
od 7 czerwca 2024 do 6 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 oferty
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt90%Fakultatywny zakres ubezpiecznia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. w zakresie ubezpieczenia pojazdów w zakresie OC/ZK/AC/ASS/NNW

Zamawiający Master Odpady i Energia Sp. z o.o. (Tychy, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej MASTER – Odpady i…”, wybierając ofertę wykonawcy Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. Wartość umowy: 405 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Master Odpady i Energia Sp. z o.o.Tychy, Śląskieopublikowano 26 sierpnia 2024
Wartość umowy
405 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A (Sopot).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 405 000,00 zł (umowę zawarto 27 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 czerwca 2024 r. do 6 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Master Odpady i Energia Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273854704

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lokalna 11

1.5.2.)Miejscowość

Tychy

1.5.3.)Kod pocztowy

43-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.7.)Numer telefonu

327070103

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szymon.lakota@master.tychy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.master.tychy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Gminna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. w zakresie ubezpieczenia pojazdów w zakresie OC/ZK/AC/ASS/NNW

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b396e581-00a1-11ef-885b-8267c0608453

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00470107

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00296036

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UOO/04/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Usługę polegającą na kompleksowym ubezpieczeniu mienia oraz odpowiedzialności cywilnej „Master” Odpady i Energia Sp. z o.o. w zakresie:

I. Ubezpieczenia pojazdów w zakresie OC
II. Ubezpieczenia pojazdów w zakresie AC
III. Ubezpieczenia pojazdów w zakresie ASS
IV. Ubezpieczenia NNW
Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik

4.5.3.)Główny kod CPV

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

405000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

405000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

405000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

585-000-16-90

7.3.3)Ulica

Hestii 1

7.3.4)Miejscowość

Sopot

7.3.5)Kod pocztowy

81-731

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

405000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-06-07 do 2026-06-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66514110-0Usługi ubezpieczeń pojazdów mechani…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Master Odpady i Energia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tychy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 405 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66514110-0 (Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A (Sopot). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.