Zamiar zawarcia umowyBZPOgłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Zamiar zawarcia umowy

Dostawa i instalacja stacji roboczej do zabezpieczania próbek materiału biologicznego z kart FTA

Zamawiający Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna (Kraków, Małopolskie) ogłasza zamiar zawarcia umowy z wybranym wykonawcą w postępowaniu „Dostawa i instalacja stacji roboczej do zabezpieczania próbek materiału biologicznego z…”. To ogłoszenie nie otwiera naboru ofert.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana SehnaKraków, Małopolskieopublikowano 23 sierpnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowyBieżące

    23 sierpnia 2024

    1 wykonawca
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    31 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy

Pełna treść ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy z wybranym wykonawcą (bez naboru ofert).

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna

1.4.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 120877693

1.5.)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Westerplatte 9

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-033

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12 61 85 700

1.5.8.)Adres poczty elektronicznej

ies@ies.gov.pl

1.5.9.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ies.gov.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Nazwa zamówienia

Dostawa i instalacja stacji roboczej do zabezpieczania próbek materiału biologicznego z kart FTA

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-593dd4c6-7041-4493-aaa2-ea682ca932b5

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00469381

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-08-23

2.6.)Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań

Tak

2.7.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00099739/03/P

2.8.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa i instalacja systemu rapidPuncher do laseropwego bezkontaktowego pobieramia materiału biologicznego zgromadzonego na nartach FTA z wymazówek EasiCollect

2.9.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.10.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

Sekcja 3

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
3.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

3.2.)Numer referencyjny

AG.240.11.2024

3.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

3.5.)Wartość zamówienia

224000,00

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sprzedaży, dostarczenia i instalacji stacji roboczej do zabezpieczania próbek materiału biologicznego z kart FTA

3.10.)Główny kod CPV

38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania

Sekcja 4

Tryb udzielenia zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

4.2.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zasada działania wszystkich automatycznych urządzeń, przeznaczonych do zabezpieczania próbek z kart FTA oparta jest na tak zwanej metodzie dziurkacza. Zaletą systemu rapidPuncher jest wykorzystanie w procesie cięcie kart FTA wiązki lasera. Jest to innowacja wykluczająca możliwość wystąpienia kontaminacji krzyżowej próbek. Zastosowanie lasera całkowicie eliminuje z procesu cięcia elementy mechaniczne, mające bezpośredni kontakt z kartą FTA, zapewniając tym samym brak konieczności stosowania dekontaminacji elementu tnącego. System rapidPuncher jest innowatorskim urządzeniem zrealizowanym w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój NCBiR nr POIR.01.01.01-00-564/19-00, współfinansowanego przez Unię Europejską. System ten został przez firmę LAB-MOTION Matusz Lesicki zgłoszony do Urzędu Patentowego gdzie firma ta uzyskała patent nr P.429370, a tym samym jest jedynym dostawcą systemu rapidPuncher - art. 305 pkt. 1 w związku z art. 214ust. 1 pkt. 1 lit. a i b i art. 266 ustawy PZP

Sekcja 5

Zawarcie umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę
5.1.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

LAB-MOTION Mateusz Lesicki

5.1.2.)Ulica

ul. Rusałek 6

5.1.3.)Miejscowość

Kraków

5.1.4.)Kod pocztowy

31-521

5.1.5.)Województwo

małopolskie

5.1.6.)Kraj

Polska

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38900000-4Różne przyrządy do badań lub testow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Zapytanie ofertowe na zakup materiałów informacyjnych oraz urządzeń dla potrzeb poprawy dostępności dla osób z niepełnosprawnościami dla szkoły biorącej udział w projekcie „Zwiększenie dostępności Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” nr FEMP.05.01-IP.01-1495/24 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 Priorytet 5. Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną Działanie 5.1: Infrastruktura szkół podstawowych i ponadpodstawowych prowadzących kształcenie ogólne A. zwiększenie dostępności szkół podstawowych i ponadpodstawowych prowadzących kształcenie ogólne dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
25.08.2026· Kraków· planowany budżet 48 813 zł
Wyłonienie Wykonawcy na wykonanie, dostawę i instalację kompletnego zestawu do wysokoprzepustowej produkcji płytek krystalizacyjnych przeznaczonego do zastosowań w krystalografii białek oraz automatyzacji procesów eksperymentalnych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
26.08.2026· Kraków· planowany budżet 1 804 221 zł
Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki
31.08.2026· Kraków· planowany budżet 10 401 870 zł

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38900000-4 (Różne przyrządy do badań lub testowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.