Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
57 195 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    31 365 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 830 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności drogowej ponad wymagane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnym pn.: "Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Wyszków"

Zamawiający Gmina Wyszkow (Wyszków, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnym pn.: "Modernizacja…”, wybierając ofertę wykonawcy ROSBUD Robert Rosiński. Łączna wartość umów: 57 195 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina WyszkowWyszków, Mazowieckie (powiat Wyszkowski →)opublikowano 22 sierpnia 2024
Łączna wartość umów
57 195 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ROSBUD Robert Rosiński za łącznie 57 195,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wyszkow

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667994

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Róż 2

1.5.2.)Miejscowość

Wyszków

1.5.3.)Kod pocztowy

07-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

29 742 42 01

1.5.8.)Numer faksu

29 742 42 09

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@wyszkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wyszkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wyszkow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnym pn.: "Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Wyszków"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-224eba78-9014-4c56-9a40-b0ffb8ee8f21

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00467671

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00067549/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 Pełnienie nadzoru inwestycyjnego nad zadaniem inwestycyjnym pn.; " Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Wyszków" Część I - ul. Pultusk w Wyszkowie, Część II - w Wyszkowie- 1 Maja II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00424231

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ROZ.271.27.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

143689,54 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia za pomocą obiektywnych cech technicznych i jakościowych.
Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego nad modernizacją dwóch ulic w Wyszkowie:
Część I – „Rozbudowa ul. Pułtuskiej w Wyszkowie na odcinku od ul. Gen. Józefa Sowińskiego do ul. Ignacego Daszyńskiego”,
Budowa drogi polegająca na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o łącznej długości 321,92 mb oraz budowa dróg pieszych i rowerowych, przebudowa kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego,

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.5.)Wartość części

66735,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia za pomocą obiektywnych cech technicznych i jakościowych.
Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego nad modernizacją dwóch ulic w Wyszkowie: Część II – „Rozbudowa ulicy 1 Maja w Wyszkowie”
Budowa drogi polegająca na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o łącznej długości 586,97 mb oraz budowa dróg pieszych, przebudowa kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego,

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.5.)Wartość części

76954,32 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31365,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31365,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROSBUD Robert Rosiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7621288768

7.3.3)Ulica

Stanisława Moniuszki 3

7.3.4)Miejscowość

Wyszków

7.3.5)Kod pocztowy

07-202

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31365,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25830,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

93480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25830,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROSBUD Robert Rosiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7621288768

7.3.3)Ulica

Stanisława Moniuszki 3

7.3.4)Miejscowość

Wyszków

7.3.5)Kod pocztowy

07-202

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25830,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wyszkow prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wyszków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 57 195 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ROSBUD Robert Rosiński (Wyszków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.