Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Ever Catering Sp. z o.o

Wartość umowy
1 839 244 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 31 lipca 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1 839 244 zł – 2 361 200 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Doświadczenie zawodowe kucharza głównego5%Doświadczenie zawodowe dietetyka5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług gastronomicznych dla Domu Pomocy Społecznej „Ostoja” w Gdańsku

Zamawiający Gmina Miasta Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług gastronomicznych dla Domu Pomocy Społecznej „Ostoja” w Gdańsku”, wybierając ofertę wykonawcy Ever Medical Care Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 839 244 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 22 sierpnia 2024
Wartość umowy
1 839 244 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Ever Medical Care Sp. z o.o. (Warszawa), wspólnie z: Ever Catering Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 839 244,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 839 244,00 zł do 2 361 200,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail