Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
15 936 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 30 września 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia Pracowni TK, Pracowni endoskopowej oraz SOR w ramach realizacji inwestycji – zakup systemu komunikacji/pakiet 2

Zamawiający Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stargardzie (Stargard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyposażenia Pracowni TK, Pracowni endoskopowej oraz SOR w ramach realizacji…”, wybierając ofertę wykonawcy NIETOPERZ II Andrzej Pacześny. Wartość umowy: 15 936 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
15 936 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NIETOPERZ II Andrzej Pacześny (Stargard), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 15 935,88 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY WIELOSPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W STARGARDZIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304562

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Stargard

1.5.3.)Kod pocztowy

73-110

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

915789222

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zozstargard.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozstargard.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyposażenia Pracowni TK, Pracowni endoskopowej oraz SOR w ramach realizacji inwestycji – zakup systemu komunikacji/pakiet 2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24964c95-0c08-4c23-ba3c-acb4de29834d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00464824

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00067886/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.6 Dostawa i montaż wyposażenia Pracowni TK, Pracowni endoskopowej oraz SOR w ramach realizacji inwestycji pn. "Modernizacja i doposażenie SOR ...” – zakup drobnego sprzętu medycznego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na
podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

12/WR/U/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

10597,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyposażenia Pracowni TK, Pracowni endoskopowej oraz SOR w ramach realizacji inwestycji pn. "Modernizacja i doposażenie SOR w Stargardzie poprzez zakup TK oraz przebudowę Oddziału ratunkowego” – zakup systemu komunikacji/pakiet 2

4.5.3.)Główny kod CPV

32551200-2 - Centrale telefoniczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32550000-3 - Sprzęt telefoniczny

32551300-3 - Telefoniczne zestawy słuchawkowe

32551000-0 - Kable telefoniczne i podobny sprzęt

48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

48219000-6 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych

48219500-1 - Pakiety oprogramowania do switcha lub routera

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15935,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15935,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15935,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NIETOPERZ II Andrzej Pacześny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8541135655

7.3.3)Ulica

Chopina 46a/1

7.3.4)Miejscowość

Stargard

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15935,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stargardzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stargard.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 15 936 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32551200-2 (Centrale telefoniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NIETOPERZ II Andrzej Pacześny (Stargard). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.