Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
529 686 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 2 września 2024 do 27 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów i dzieci do szkół na terenie gminy Radziejów w roku szkolnym 2024/2025.

Zamawiający Gmina Radziejów (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów i dzieci do szkół na terenie gminy Radziejów w roku szkolnym 2024/2025”, wybierając ofertę wykonawcy Auto-Trans Ewelina Centkowska. Wartość umowy: 529 686 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina RadziejówRadziejów, Kujawsko-Pomorskie (powiat Radziejowski →)opublikowano 20 sierpnia 2024
Wartość umowy
529 686 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Auto-Trans Ewelina Centkowska (Dęby 108), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 529 686,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2024 r. do 27 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail