Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: REW-BUD Elwira Torzewska

Wartość umowy
1 881 654 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 881 654 zł – 1 991 309 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przyłączy ciepłowniczych oraz węzłów ciepłowniczych do obiektów przy ulicach Polnej, Kilińskiego, Piotrowskiego i Targowej w Poddębicach

Zamawiający Geotermia Poddębice Sp. z o.o. (Poddębice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przyłączy ciepłowniczych oraz węzłów ciepłowniczych do obiektów przy ulicach…”, wybierając ofertę wykonawcy Instal System Roman Torzewski. Wartość umowy: 1 881 654 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Geotermia Poddębice Sp. z o.o.Poddębice, Łódzkie (powiat Poddębicki →)opublikowano 20 sierpnia 2024
Wartość umowy
1 881 654 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Instal System Roman Torzewski (Klementów), wspólnie z: REW-BUD Elwira Torzewska.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 881 654,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 881 654,00 zł do 1 991 308,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail