Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 747 790 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2024
Okres realizacji
30 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 5 747 790 zł – 13 096 962 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kontynuacja rozbudowy kanalizacji sanitarnej w miejscowościach gminy Pacanów leżących w zlewni oczyszczalni ścieków w m. Słupia”.

Zamawiający Gmina Pacanów (Pacanów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Kontynuacja rozbudowy kanalizacji sanitarnej w miejscowościach gminy Pacanów leżących w…”, wybierając ofertę wykonawcy EKOKANWOD Czyszczoń i Półtorak Sp. k. Wartość umowy: 5 747 790 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina PacanówPacanów, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 20 sierpnia 2024
Wartość umowy
5 747 790 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 czerwca 2024

    Termin ofert: 10 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2024

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKOKANWOD Czyszczoń i Półtorak Sp. k. (Nowy Korczyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 747 790,00 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 5 747 790,00 zł do 13 096 962,02 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail