Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Wykonanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych wraz z budową dojścia do obiektu

Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy (Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Wykonanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych wraz z budową dojścia do obiektu”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY URZĄD PRACY

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811936366

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Topolowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Kamień Pomorski

1.4.3.)Kod pocztowy

72-400

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.7.)Numer telefonu

913820285

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pupkamienpomorski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kamienpomorski.praca.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7242cb8d-dae5-11ee-8305-7e4937eb936d

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00461176

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00231852

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych wraz z budową dojścia do obiektu

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych wraz z budową dojścia do obiektu. Przed wykonaniem robót konstrukcyjnych należy rozebrać istniejące nawierzchnie i przygotować teren do budowy (niwelacja). Po wykonaniu tych robót przystąpić do robót konstrukcyjnych. W związku ze zmianą wysokości nawierzchni należy dokonać regulacji wysokościowej istniejących urządzeń (studzienki teletechniczne, wodociągowe, kanalizacyjne). Zagospodarowanie terenu powinno uwzględniać potrzeby osób niepełnosprawnych, w tym budowę parkingu dla osób niepełnosprawnych. Roboty konstrukcyjne obejmują: budowę zjazdu, budowę drogi dojazdowej do miejsc postojowych, budowę placu manewrowego, budowę parkingu z miejscami postojowymi dla osób niepełnosprawnych, przebudowę chodnika przed wejściem do budynku.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45233140-2 - Roboty drogowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2024-05-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2024-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tomasz Kłosowski Poltom

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9860019015

4.3.3.)Ulica

Buszęcin 8

4.3.4.)Miejscowość

Kamień Pomorski

4.3.5.)Kod pocztowy

72-400

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

162360 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2024/BZP 00359490/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2024-06-13

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

zmiany w dokumentacji projektowej

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zwiększenie wynagrodzenia Wykonawcy w związku z koniecznością wykonania robót dodatkowych, tj. rozebranie części nawierzchni z kostki betonowej oraz położenie nawierzchni z płytek dla osób niewidomych.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

14199,42

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamień Pomorski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.