Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
11 900 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 1 października 2024 do 1 października 2024
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 11 900 zł – 48 000 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi gastronomicznej podczas Inauguracji roku akademickiego 2024/2025 w dniu 01.10.2024 r.

Zamawiający Uniwersytet w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi gastronomicznej podczas Inauguracji roku akademickiego 2024/2025 w…”, wybierając ofertę wykonawcy Jolanta Fornowska - Karczma w Miłosnej. Wartość umowy: 11 900 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2024
Wartość umowy
11 900 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jolanta Fornowska - Karczma w Miłosnej (Krośniewice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 11 900,00 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 11 900,00 zł do 48 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2024 r. do 1 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet w Siedlcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001471

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konarskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

256431976

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

klaudia.krawczyk-styrna@uws.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uws.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uws-edu.logintrade.net/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi gastronomicznej podczas Inauguracji roku akademickiego
2024/2025 w dniu 01.10.2024 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0e6512e3-baa4-43af-9ebc-6b6c8f6cb0d7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00461041

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00414009/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usługi gastronomicznej podczas Inauguracji roku akademickiego 2024/2025 w dniu 01.10.2024 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00425967

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.290.38.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

28185,30 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę gastronomiczną polegającą na przygotowaniu, dostarczeniu, podaniu wyżywienia w formie stołu szwedzkiego dla 250 osób i bufetu kawowego dla 250 osób wraz z obsługą kelnerską przy serwowaniu posiłków podczas świadczenia usługi gastronomicznej w dniu 01.10.2024 r. godz. 1100 na Uniwersytecie w Siedlcach. Usługa będzie świadczona w CKiS im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31, 08-110 Siedlce. Wykonawca zapewnia porcelanową zastawę stołową, białe obrusy oraz cięte kwiaty. Do obowiązku Wykonawcy należy dostarczenie stołów szwedzkich dla 250 osób oraz stołów koktajlowych wraz z przybraniem w białe obrusy lub serwety wraz ze stroikami z żywych kwiatów (na małych stołach 1 stroik, na dużych stołach 2 stroiki).

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11900 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jolanta Fornowska - Karczma w Miłosnej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7270024505

7.3.3)Ulica

Miłosna 6

7.3.4)Miejscowość

Krośniewice

7.3.5)Kod pocztowy

99-340

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11900 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2024-10-01

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Oferent nr 2 prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 501 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 802 zł407 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 680 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 802 zł
Mediana
210 501 zł
Górny kwartyl
407 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 11 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jolanta Fornowska - Karczma w Miłosnej (Krośniewice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.