Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W GORZOWIE WLKP.SPÓŁKA Z O.O.· GORZÓW WLKP
Wartość umowy
677 838 zł
Umowa zawarta
8 sierpnia 2024
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wiek taboru autobusowego20%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przewóz uczniów do szkół położonych na terenie Gminy Sulęcin na podstawie zakupu biletów miesięcznych w okresie od 01.09.2024 r. do 30.06.2025 r.”

Zamawiający Gmina Sulęcin (Sulęcin, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz uczniów do szkół położonych na terenie Gminy Sulęcin na podstawie zakupu biletów…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W GORZOWIE WLKP.SPÓŁKA Z O.O. Wartość umowy: 677 838 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SulęcinSulęcin, Lubuskie (powiat Sulęciński →)opublikowano 19 sierpnia 2024
Wartość umowy
677 838 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W GORZOWIE WLKP.SPÓŁKA Z O.O. (GORZÓW WLKP).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 677 837,50 zł (umowę zawarto 8 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail