Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
360 185 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2024
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 360 185 zł – 486 677 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja budynków przy ul. Modrzewiowej 5B i 5C w Świdniku należących do Lokum TBS Sp. z o.o., poprzez wymianę stolarki okiennej oraz żaluzji międzyokiennych wraz z dociepleniem

Zamawiający LOKUM - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. (Świdnik, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja budynków przy ul. Modrzewiowej 5B i 5C w Świdniku należących do Lokum TBS…”, wybierając ofertę wykonawcy BEFA-BIS Sp. z o.o. Wartość umowy: 360 185 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
360 185 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 czerwca 2024

    Termin ofert: 15 lipca 2024 13:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 sierpnia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BEFA-BIS Sp. z o.o. (Lublin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 360 185,40 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 360 185,40 zł do 486 677,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LOKUM - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430857087

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Modrzewiowa

1.5.2.)Miejscowość

Świdnik

1.5.3.)Kod pocztowy

21-040

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@tbs-lokum.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://tbs-lokum.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72d17dbb-3459-11ef-8a31-0e435a8a43bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja budynków przy ul. Modrzewiowej 5B i 5C w Świdniku należących do Lokum TBS Sp. z o.o., poprzez wymianę stolarki okiennej oraz żaluzji międzyokiennych wraz z dociepleniem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-72d17dbb-3459-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00457775

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00385355

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

346296,30 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynków przy ul. Modrzewiowej 5B i 5C w Świdniku należących do Lokum TBS Sp. z o.o., poprzez wymianę stolarki okiennej oraz żaluzji międzyokiennych wraz z dociepleniem. Zamawiający zastrzega, że w ramach zamówienia wykonana zostanie modernizacja budynku w opisanym zakresie w odniesieniu do budynku przy ul. Modrzewiowej 5B, natomiast modernizacja budynku przy ul. Modrzewiowej 5C jest opcjonalna.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynków przy ul. Modrzewiowej 5B i 5C w Świdniku należących do Lokum TBS Sp. z o.o., poprzez wymianę stolarki okiennej oraz żaluzji międzyokiennych wraz z dociepleniem. Zadanie dotyczy wymiany drewnianej stolarki okiennej na PCV w kolorze jednostronnym złoty dąb wraz listwami przyszybowymi, nawiewnikami, ciepłym pakietem okiennym z ramką, klamkami, o współczynniku U≤0,9 W/m2K. Docieplenie budynku w miejscach żaluzji międzyokiennych styropianem fasadowym EPS 033 gr. 14 cm wraz z wykonaniem elewacji imitującej drewno.

Specyfikacja Techniczna jest stosowana jako dokument przetargowy i kontraktowy a jej przedmiotem są wymagania dotyczące wykonania i odbioru robot. Roboty, których dotyczy Specyfikacja, obejmują wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu:
a. wykonanie okna lub drzwi balkonowych z profili PCV poza miejscem montażu,
b. dostawę produktu na miejsce montażu,
c. wymianę stolarki budowlanej,
d. rozebranie żaluzji międzyokiennych wraz ociepleniem z wełny,
e. docieplenie przestrzeni międzyokiennych styropianem fasadowym EPS 033 gr. 14 cm,
f. wykończenie elewacji deską imitującą drewno w kolorze złoty dąb,
g. obróbka ościeży wraz z pomalowaniem,
h. wywóz materiału z rozbiórki i gruzu.
3. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany w obiekcie zamieszkałym.
4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku do SWZ.

5. Zamawiający określa, iż osoby wykonujące niektóre czynności zmierzające do realizacji zamówienia mają być wykonywane przez osoby zatrudnione na umowę o pracę przez cały okres trwania umowy. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy, obejmują osoby, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia tj. o profilu pracownika fizycznego wykonującego montażu przedmiotu zamówienia.

W celu weryfikacji zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane powyżej czynności, Zamawiający przewiduje w trakcie realizacji zamówienia możliwość żądania w szczególności:
1) oświadczenia Wykonawcy lub Podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, których dotyczy wezwanie Zamawiającego. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że objęte wezwaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę wraz ze wskazaniem liczby tych osób, imion i nazwisk tych osób, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu Wykonawcy lub Podwykonawcy,
2) poświadczoną za zgodność z oryginałem odpowiednio przez Wykonawcę lub Podwykonawcę kopię umowy/umów o pracę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności, których dotyczy ww. oświadczenie Wykonawcy lub Podwykonawcy (wraz z dokumentem regulującym zakres obowiązków, jeżeli został sporządzony). Kopia umowy/umów powinna zostać zanonimizowana w sposób zapewniający ochronę danych osobowych pracowników, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) (tj. w szczególności bez adresów, nr PESEL pracowników). Imię i nazwisko pracownika nie podlega anonimizacji. Informacje takie jak: data zawarcia umowy, rodzaj umowy o pracę i wymiar etatu powinny być możliwe do zidentyfikowania,
3) inne dokumenty zawierające informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności: imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę, zakres obowiązków pracownika.

Zamawiający zarówno przed zawarciem umowy, jak i po udzieleniu zamówienia może żądać przedłożenia przez Wykonawcę wykazu osób zatrudnionych na umowę o pracę, mających realizować przedmiot zamówienia. Wykaz ma zawierać następujące informacje: imiona i nazwiska, daty zawarcia umów, rodzaj umów o pracę oraz wymiar etatu osób zatrudnionych na umowę o pracę. Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy. Zamawiający zastrzega sobie również możliwość żądania zanonimizowanych poświadczonych za zgodność z oryginałem kopii umów o pracę zatrudnionych pracowników oraz zanonimizowanych zaświadczeń Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, potwierdzających opłacanie przez Wykonawcę lub Podwykonawcę składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne z tytułu zatrudnienia na podstawie umów o pracę.

Wizja lokalna jest obligatoryjna. Na podstawie art. 131 ust. 2 ustawy Pzp, ze względu na specyfikę zamówienia (obiekt zamieszkały), zamawiający wymaga złożenia oferty:
a. po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej lub
b. sprawdzeniu przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego

4.5.3.)Główny kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

360185,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

486677,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

360185,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BEFA-BIS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9462306844

7.3.3)Ulica

ul. Krochmalna 35

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-401

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

360185,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
211 563 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 000 zł419 008 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 008 zł
Źródło próbki
CPV 45421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
170 000 zł
Mediana
211 563 zł
Górny kwartyl
419 008 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

LOKUM - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 360 185 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45421000-4 (Roboty w zakresie stolarki budowlanej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BEFA-BIS Sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.