Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa drogi gminnej nr 840532P Tokarzew – Rudniczysko – Torzeniec w miejscowości Tokarzew

Zamawiający Gmina Doruchów (Doruchów, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej nr 840532P Tokarzew – Rudniczysko – Torzeniec w miejscowości…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DoruchówDoruchów, Wielkopolskieopublikowano 12 sierpnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA DORUCHÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855009

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kępińska 13

1.4.2.)Miejscowość

Doruchów

1.4.3.)Kod pocztowy

63-505

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.4.7.)Numer telefonu

627363221

1.4.8.)Numer faksu

627363240

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@doruchow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.doruchow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e211901-cfe8-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00454498

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-08-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00211114

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa drogi gminnej nr 840532P Tokarzew – Rudniczysko – Torzeniec w miejscowości Tokarzew

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 840532P Tokarzew – Rudniczysko – Torzeniec w miejscowości Tokarzew. Inwestycja realizowana będzie w miejscowości Tokarzew.

W ramach zadania planuje się wykonanie:
przebudowę drogi gminnej nr 840532P Tokarzew – Rudniczysko – Torzeniec w miejscowości Tokarzew na odcinku o długości 980,00 m.
W stanie istniejącym droga posiada nawierzchnię bitumiczną o szerokości około 4,0 m. Nawierzchnia jest w średnim stanie technicznym - występują nierówności, miejscowo spękania. Pas drogowy posiada szerokość około 10 m.
W obszarze inwestycji występują również sieci: energetyczna, telekomunikacyjna oraz wodociągowa, które nie kolidują z zakresem robót.

Zakres prac obejmuje m.in.:
- wykonanie robót pomiarowych,
- wykonanie ścinki pobocza,
- wykonanie poszerzenia jezdni bitumicznej do szer. 5,0 m,
- wykonanie oczyszczenia i skropienia nawierzchni bitumicznej,
- wykonanie w-wy wyrównawczej z betonu asfaltowego,
- wykonanie w-wy ścieralniej z betonu asfaltowego,
- wykonanie poboczy i zjazdów z kruszywa łamanego,

Wykonawca zobowiązany będzie do opracowania oraz wdrożenia projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas realizacji remontu drogi.

W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie zatrudnić kierownika budowy posiadającego uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej oraz doświadczenie opisane w rozdziale VIII ust.2 pkt 4b Specyfikacji Warunków Zamówienia.
W przypadku wystąpienia ewentualnych rozbieżności pomiędzy poszczególnymi dokumentami załączonymi do niniejszego postępowania zamawiający wskazuje wyższość zapisów projektu budowlanego nad pozostałymi dokumentami.
Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji przetargowej parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. Jeżeli zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanych w dokumentacji, ale nie podaje minimalnych parametrów, które by tę równoważność potwierdzały – wykonawca obowiązany jest zaoferować produkt o właściwościach zbliżonych, nadający się funkcjonalnie do zapotrzebowanego zastosowania. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych, wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez zamawiającego. Nazwą własną jest nazwa, pod którą oznaczany przez nią przedmiot występuje (lub występowałby) zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.
Po zrealizowaniu inwestycji wykonawca zobowiązany będzie przygotować dokumentację powykonawczą, zawierającą w szczególności:
• Rozliczenie końcowe budowy,
• Geodezyjną inwentaryzację powykonawczą lub oświadczenie uprawnionego geodety o fakcie jej sporządzenia,
• Aprobaty i atesty na wbudowane materiały,
• Protokoły odbiorów technicznych.

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANNA CHLEBOŚ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6221088982

4.3.3.)Ulica

ul. Kościelna 3

4.3.4.)Miejscowość

Granowiec

4.3.5.)Kod pocztowy

63-435

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

676043,45 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00273605/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-07-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

676043,45 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 185 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 000 zł1 603 669 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 273 669 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 000 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 603 669 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Doruchów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Doruchów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.