Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
440 000 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 7 października 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowa gwarancja na pojazd20%Dodatkowa gwarancja na zabudowę pożarniczą20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem 4x4 dla Ochotnicze Straży Pożarnej w Krępie

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Krępie (Krępa, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem 4x4 dla Ochotnicze…”, wybierając ofertę wykonawcy FHUP PERFEKT RADOSŁAW ZASADA ,. Wartość umowy: 440 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Ochotnicza Straż Pożarna w KrępieKrępa, Lubelskieopublikowano 8 sierpnia 2024
Wartość umowy
440 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2024

    Termin ofert: 31 lipca 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 sierpnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FHUP PERFEKT RADOSŁAW ZASADA (KRUSZYN).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 440 000,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 7 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ochotnicza Straż Pożarna w Krępie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 432270630

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krępa 89

1.5.2.)Miejscowość

Krępa

1.5.3.)Kod pocztowy

21-146

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

609042816

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ospkrepa1969@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/osp.krepa1969/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-929222ad-dc24-470b-b207-47efcd97e419

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny - inny zamawiający OSP

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Stowarzyszenie - OSP

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem 4x4 dla Ochotnicze Straży Pożarnej w Krępie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-929222ad-dc24-470b-b207-47efcd97e419

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00450664

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/OSPKrepa/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest dostawa:
Fabrycznie nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem 4x4 dla OSP w Krępie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

440000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

440000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

440000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHUP PERFEKT RADOSŁAW ZASADA ,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8881897163

7.3.3)Ulica

NAKONOWO 9A

7.3.4)Miejscowość

KRUSZYN

7.3.5)Kod pocztowy

87-853

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

440000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-10-07

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 040 650 zł
Próbka: 101 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
459 350 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
940 650 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
459 350 zł
Mediana
1 040 650 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Krępie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krępa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 440 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHUP PERFEKT RADOSŁAW ZASADA , (KRUSZYN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.