Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7 172 693 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2024
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 7 172 693 zł – 12 884 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi na wykonane roboty budowlano-technologiczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Srokowo

Zamawiający Gmina Srokowo (Srokowo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Srokowo”, wybierając ofertę wykonawcy Bartex Sp. z o.o. Wartość umowy: 7 172 693 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SrokowoSrokowo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Kętrzyński →)opublikowano 8 sierpnia 2024
Wartość umowy
7 172 693 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2024

    Termin ofert: 11 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 sierpnia 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bartex Sp. z o.o. (Dobrzejewice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 172 693,34 zł (umowę zawarto 30 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 7 172 693,34 zł do 12 884 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SROKOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510742818

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Rynkowy 1

1.5.2.)Miejscowość

Srokowo

1.5.3.)Kod pocztowy

11-420

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminasrokowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminasrokowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminasrokowo.logintrade.net/zapytania_email,166494,90dcd25b7ea82a8f739d1440a6fca801.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Srokowo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f52b7e94-333b-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00449727

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00054106/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Srokowo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00384077

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGT.271.8.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

5962739,21 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa funkcjonującej oczyszczalni ścieków w miejscowości Srokowo wraz z wyposażeniem oraz infrastrukturą towarzyszącą w zakresie ujętym w specyfikacji warunków zamówienia.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR), zawarte w załączniku nr 6 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Opis wyposażenia eksploatacyjnego oczyszczalni ścieków, w tym minimalne parametry techniczne, warunki gwarancji, zawarte w załączniku nr 1A do SWZ
3. Roboty budowlane w ramach niniejszego zamówienia będą realizowane w oparciu o dokumentację techniczną, pod nadzorem osoby posiadającej stosowne uprawnienia budowlane (kierownik budowy) oraz przy nadzorze Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7172693,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12884000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7172693,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bartex Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9562350951

7.3.3)Ulica

Łążyn 46

7.3.4)Miejscowość

Dobrzejewice

7.3.5)Kod pocztowy

87-123

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Część robót budowlano - drogowych, część robót sanitarnych, AKPiA, fotowoltaika, część robót sanitarno-technologicznych (podwykonawcy nie znani na etapie składania ofert); podmiot udostępniający zasoby na zasadzie podwykonawstwa: Firma PRO-HYDRO Joanna Kosakowska ul. Ogrodowa 5, 62-005 Miękowo

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7172693,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Przedmiotowa inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Srokowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Srokowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 7 172 693 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45252100-9 (Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bartex Sp. z o.o. (Dobrzejewice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.