Wynik częściowy: umowy w 5 z 7 części, 2 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
106 929 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    19 065 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    26 568 zł
    3 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3936 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 268 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 092 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Termin dostawy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 106 929 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość umów
106 929 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 5 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Produkcji Pościeli „ŚWIT” Izabela Wintoniak (części 2, 3, 5); Firma Handlowo Produkcyjna „ŚWIAT DZIECKA” Janusz Antoni Kowalski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PROMEDYK (część 6); GARMEX A. Jafiszow, W. Kamiński sp.j. (część 7).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 106 929,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050657729

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 26

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-950

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@sniadecja.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sniadecja.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67a7b18b-2eeb-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-67a7b18b-2eeb-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00446647

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00191411/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.42 Dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00376290

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.ZP.242.46.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

231382,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ –
Formularz Szczegółowy Oferty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty.
3. Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

18411000-3 - Odzież niemowlęca

4.5.5.)Wartość części

18635,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ –
Formularz Szczegółowy Oferty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty.
3. Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

39516120-9 - Poduszki

4.5.5.)Wartość części

43843,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ –
Formularz Szczegółowy Oferty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty.
3. Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

18318300-4 - Pidżamy

4.5.5.)Wartość części

43416,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 4
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ –
Formularz Szczegółowy Oferty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty.
3. Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.)Wartość części

29990,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 5
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ –
Formularz Szczegółowy Oferty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty.
3. Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

18331000-8 - Koszulki

4.5.5.)Wartość części

4394,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 6
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ –
Formularz Szczegółowy Oferty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty.
3. Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

18832000-0 - Obuwie specjalne

4.5.5.)Wartość części

19188,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 7
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ –
Formularz Szczegółowy Oferty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty.
3. Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

39512300-7 - Pokrowce na materace

4.5.5.)Wartość części

71916,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do Pakietu nr 1 nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione w Pakiecie nr 1 na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) – nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do
udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19065,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19065,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19065,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Produkcji Pościeli „ŚWIT” Izabela Wintoniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9290097098

7.3.3)Ulica

Błotna 5B

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-133

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19065 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26568,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26568,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26568,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Produkcji Pościeli „ŚWIT” Izabela Wintoniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9290097098

7.3.3)Ulica

Błotna 5B

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-133

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26568,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do Pakietu nr 4 wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona. W związku z powyższym postępowanie w wymienionym pakiecie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp – wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3936,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5658,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3936,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Produkcji Pościeli „Świt” Izabela Wintoniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9290097098

7.3.3)Ulica

Błotna 5B

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-133

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3936,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14268,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14268,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14268,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo Produkcyjna „ŚWIAT DZIECKA” Janusz Antoni Kowalski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PROMEDYK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482023256

7.3.3)Ulica

Kielecka 76

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14268 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43092,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43092,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43092,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GARMEX A. Jafiszow, W. Kamiński sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5423056720

7.3.3)Ulica

Ignatki 40B

7.3.4)Miejscowość

Kleosin

7.3.5)Kod pocztowy

16-001

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43092,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18411000-3Odzież niemowlęca
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →