Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 432 550 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2024
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 2 432 550 zł – 4 185 812 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na wykonany przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont i adaptacja budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny

Zamawiający Gmina Pokrzywnica (Pokrzywnica, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont i adaptacja budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny”, wybierając ofertę wykonawcy BULDING INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 432 550 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina PokrzywnicaPokrzywnica, Mazowieckie (powiat Pułtuski →)opublikowano 6 sierpnia 2024
Wartość umowy
2 432 550 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BULDING INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. (Marki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 432 550,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 2 432 550,00 zł do 4 185 812,33 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pokrzywnica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378367

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Jana Pawła II 1

1.5.2.)Miejscowość

Pokrzywnica

1.5.3.)Kod pocztowy

06-121

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@pokrzywnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pokrzywnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

bip.pokrzywnica.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont i adaptacja budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0764a6a9-2ef0-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00446248

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00038406/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Remont i adaptacja budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00376122

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.1.11.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2528879,16 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.2 Przedmiotem zamówienia są prace remontu i przebudowy wraz ze zmianą sposobu użytkowania (adaptacją) budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny , zawierający 8 mieszkań oraz budową zewnętrznej, wewnętrznej instalacji gazowej na gaz płynny i zbiornikiem naziemnym na gaz o poj. 6400 l.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262520-2 - Roboty murowe

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45261910-6 - Naprawa dachów

45261221-9 - Malowanie dachów

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45421132-8 - Instalowanie okien

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2432550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4185812,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2432550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BULDING INVESTMENT GROUP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1251738198

7.3.3)Ulica

Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 119

7.3.4)Miejscowość

Marki

7.3.5)Kod pocztowy

05-270

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

stan surowy

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2432550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 938 zł
Próbka: 146 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 964 zł635 324 zł
Rozstęp międzykwartylowy
439 360 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 964 zł
Mediana
317 938 zł
Górny kwartyl
635 324 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pokrzywnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pokrzywnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 432 550 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BULDING INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. (Marki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.