Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
306 731 zł
Umowa zawarta
22 lipca 2024
Okres realizacji
od 24 lipca 2024 do 24 stycznia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i sukcesywne dostawy margaryny do smarowania pieczywa do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Lublinie

Zamawiający Zakład Karny w Opolu Lubelskim (Opole Lubelskie, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i sukcesywne dostawy margaryny do smarowania pieczywa do jednostek organizacyjnych…”, wybierając ofertę wykonawcy OL-Trade S.C. M. Olek, Ł. Pająk, D. Gorycki. Wartość umowy: 306 731 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
306 731 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OL-Trade S.C. M. Olek, Ł. Pająk, D. Gorycki (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 306 731,25 zł (umowę zawarto 22 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 24 lipca 2024 r. do 24 stycznia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail