Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
217 316 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 31 października 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa odczynników chemicznych do HPLC dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa odczynników chemicznych do HPLC dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie”, wybierając ofertę wykonawcy WITKO Sp. z o.o. Wartość umowy: 217 316 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
217 316 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WITKO Sp. z o.o. (Łódź), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 217 316,40 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail