Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
776 007 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 776 007 zł – 788 032 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa paliw płynnych; oleju napędowego w ilości ogółem 125 000 litrów oraz oleju grzewczego (opałowego) w wysokości ogółem 10 000 litrów dla R-SGD Przybroda

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Rolniczo - Sadownicze Gospodarstwo Doświadczalne Przybroda (Przybroda, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa paliw płynnych; oleju napędowego w ilości ogółem 125 000 litrów oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU "MATUZ" Sp. z o.o. Wartość umowy: 776 007 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
776 007 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2024

    Termin ofert: 30 lipca 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2024

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU "MATUZ" Sp. z o.o. (Kościan), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 776 007,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 776 007,00 zł do 788 031,66 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail