Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
630 671 zł
Umowa zawarta
26 lipca 2024
Okres realizacji
od 29 lipca 2024 do 31 lipca 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 630 671 zł – 661 038 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena50%Wskaźnik cen10%Termin doręczania przesyłek VIP do adresatów w Warszawie10%Termin doręczania przesyłek do adresatów krajowych30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi konfekcjonowania, doręczania oraz przyjmowania (odbierania) zwrotów przesyłek, zawierających czasopisma Wojskowego Instytutu Wydawniczego w Warszawie

Zamawiający Wojskowy Instytut Wydawniczy w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi konfekcjonowania, doręczania oraz przyjmowania (odbierania) zwrotów przesyłek,…”, wybierając ofertę wykonawcy Poczta Polska S.A. Wartość umowy: 630 671 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Wojskowy Instytut Wydawniczy w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 lipca 2024
Wartość umowy
630 671 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 czerwca 2024

    Termin ofert: 11 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 lipca 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Poczta Polska S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 630 671,38 zł (umowę zawarto 26 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 630 671,38 zł do 661 037,97 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 29 lipca 2024 r. do 31 lipca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowy Instytut Wydawniczy w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142677675

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Jerozolimskie 97

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-909

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

+48261849008

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dorota.sypniewska@zbrojni.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

polska-zbrojna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https:///platformazakupowa.pl/pn/wiw

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Instytucja Kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


upowszechnianie wiedzy na temat Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi konfekcjonowania, doręczania oraz przyjmowania (odbierania) zwrotów przesyłek, zawierających czasopisma Wojskowego Instytutu Wydawniczego
w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f1a5a22-3524-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00439269

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00210685/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi konfekcjonowania, doręczania oraz przyjmowania (odbierania) zwrotów przesyłek, zawierających czasopisma Wojskowego Instytutu Wydawniczego w Warszawie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00387932

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

11/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

572000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług polegających na konfekcjonowaniu, doręczaniu oraz przyjmowaniu (odbieraniu) zwrotów przesyłek, zawierających czasopisma Wojskowego Instytutu Wydawniczego w Warszawie, zwanego dalej WIW.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 1A i nr 2 do SWZ, stanowiących integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

64100000-7 - Usługi pocztowe i kurierskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

64111000-7 - Usługi pocztowe dotyczące gazet i czasopism

64121200-2 - Usługi dostarczania paczek

79921000-6 - Usługi pakowania zbiorczego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

630671,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

661037,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

630671,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Poczta Polska S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

525-000-73-13

7.3.3)Ulica

Rodziny Hiszpańskich 8

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-940

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

630671,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-07-29 do 2025-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

64100000-7Usługi pocztowe i kurierskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojskowy Instytut Wydawniczy w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 630 671 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 64100000-7 (Usługi pocztowe i kurierskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Poczta Polska S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.