Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa fabrycznie nowych kompostowników dla mieszkańców Gminy Skrzyszów

Zamawiający Gmina Skrzyszów (Skrzyszów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa fabrycznie nowych kompostowników dla mieszkańców Gminy Skrzyszów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SkrzyszówSkrzyszów, Małopolskieopublikowano 30 lipca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SKRZYSZÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660861

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

642

1.4.2.)Miejscowość

Skrzyszów

1.4.3.)Kod pocztowy

33-156

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@ug.skrzyszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7e04f51d-0873-11ef-9b7e-467806a93518

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00435891

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-07-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00309850

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa fabrycznie nowych kompostowników dla mieszkańców Gminy Skrzyszów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

część I zamówienia pn.: zaopatrzenie w kompostowniki gospodarstw domowych na terenie Gminy Skrzyszów. W ramach zamówienia należy dostarczyć fabrycznie nowe kompostowniki (do samodzielnego montażu) o pojemności: a) od 720 litrów do 750 litrów – 22 sztuki, b) oraz o pojemności od 950 litrów do 1 000 litrów – 115 sztuk. Na realizację niniejszego zadania gmina otrzymała środki finansowe z Województwa Małopolskiego w ramach wsparcia finansowego dla gmin z terenu województwa małopolskiego w zakresie zaopatrzenia w kompostowniki. Umowa nr I/604/SR/857/24 z dnia 4.04.2024 r. 2. Kompostowniki wskazane w ust. 1 muszą spełniać minimalne wymagania techniczno – użytkowe określone poniżej: dla części I zamówienia: a) kompostowniki o pojemności od 720 litrów do 750 litrów - materiał wykonania: tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu - 100% recykling potwierdzony atestem, odporne na działanie warunków atmosferycznych, - trwały i odporny na warunki atmosferyczne, - grubość ścianki kompostownika: min 4,5 mm; - rodzaj zamknięcia: klapa z góry; - wyposażony w system izolacji termicznej ścian oraz drzwiczki do wybierania kompostu; - masa brutto: min. 18 kg; - instrukcja montażu, obsługi i prawidłowego kompostowania dołączona do każdego kompostownika; - gwarancja: minimum 5 lat (60 miesięcy); - wykonanie wraz z montażem, na jednej z frontowych ścian kompostownika w miejscu ku temu dostosowanym, etykiet - naklejek informacyjnych z białej, nieprzezroczystej folii samoprzylepnej, odpornej na działanie warunków atmosferycznych w rozmiarze 20 cm x 15 cm. Projekt etykiety Zamawiający przekaże na etapie wykonawstwa. b) kompostowniki o pojemności od 950 litrów do 1 000 litrów - materiał wykonania: tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu - 100% recykling potwierdzony atestem, odporne na działanie warunków atmosferycznych, - trwały i odporny na warunki atmosferyczne, - grubość ścianki kompostownika: min 5 mm; - rodzaj zamknięcia: klapa z góry; - wyposażony w system izolacji termicznej ścian oraz drzwiczki do wybierania kompostu; - masa brutto: min. 25 kg; - instrukcja montażu, obsługi i prawidłowego kompostowania dołączona do każdego kompostownika; - gwarancja: minimum 5 lat (60 miesięcy); - wykonanie wraz z montażem, na jednej z frontowych ścian kompostownika w miejscu ku temu dostosowanym, etykiet - naklejek informacyjnych z białej, nieprzezroczystej folii samoprzylepnej, odpornej na działanie warunków atmosferycznych w rozmiarze 20 cm x 15 cm. Projekt etykiety Zamawiający przekaże na etapie wykonawstwa 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia określony w ust. 1 w opakowaniach transportowych (kartonach) pod adres wskazany przez Zamawiającego, tj.: 33-152 Pogórska Wola 452 – Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 4. Dostawa realizowana będzie w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 7:00 do 15:00.

3.9.)Główny kod CPV

39234000-1 - Skrzynie kompostowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

1 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EKOBAT Maciej Chajdys

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7292343318

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

93-380

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

69950,10 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00357950/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

69950,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39234000-1Skrzynie kompostowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skrzyszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skrzyszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39234000-1 (Skrzynie kompostowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.