Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
104 427 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2024
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 104 427 zł – 220 170 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Nadzór inwestorski "Suchy Las – przebudowa sali gimnastycznej przy SP1 oraz projekt i budowa rozwiązań przeciwpożarowych w SP1".

Zamawiający Gmina Suchy Las (Suchy Las, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Nadzór inwestorski "Suchy Las – przebudowa sali gimnastycznej przy SP1 oraz projekt i…”, wybierając ofertę wykonawcy OWNIBUD Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Karol Krause. Wartość umowy: 104 427 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Suchy LasSuchy Las, Wielkopolskieopublikowano 26 lipca 2024
Wartość umowy
104 427 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 maja 2024

    Termin ofert: 6 czerwca 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 lipca 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OWNIBUD Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Karol Krause (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 104 427,00 zł (umowę zawarto 15 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 104 427,00 zł do 220 170,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Suchy Las

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258508

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szkolna 13

1.5.2.)Miejscowość

Suchy Las

1.5.3.)Kod pocztowy

62-002

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@suchylas.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.suchylas.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59094147-18e9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Nadzór inwestorski "Suchy Las – przebudowa sali gimnastycznej przy SP1 oraz projekt i budowa rozwiązań przeciwpożarowych w SP1".

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-59094147-18e9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00431677

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00040007/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.19 Suchy Las - przebudowa sali gimnastycznej przy SP nr 1

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00336550

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.17.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowy nadzór inwestorski przy przebudowie Sali gimnastycznej dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie wraz z dostosowaniem istniejącego budynku szkoły do wymagań ochrony przeciwpożarowej.
2. Przedmiot zamówienia i zakres usług zawarto w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ) oraz projekcie umowy (załącznik nr 7 do SWZ). Nadzorowana Inwestycja realizowana będzie na podstawie PROJEKTU BUDOWLANEGO zatwierdzonego Pozwoleniem na budowę nr 2544/23 z dnia 15.09.2023r., oraz PROJEKTU WYKONAWCZEGO sporządzonego przez VERGO Sp. z o.o., ul. Kossaka 20/9 w Poznaniu; jak również na podstawie EKSPERTYZY technicznej stanu ochrony przeciwpożarowej budynku Szkoły i INSTRUKCJI BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

104427,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220170,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

104427,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OWNIBUD Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Karol Krause

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 777 271 02 19

7.3.3)Ulica

Ul. Ownicka 8

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-441

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

104427,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Suchy Las prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suchy Las.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 104 427 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OWNIBUD Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Karol Krause (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.