Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

"Dostawy produktów mięsnych do Zakładu Karnego w Nowym Sączu"

Zamawiający Zakład Karny w Nowym Sączu (Nowy Sącz, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy produktów mięsnych do Zakładu Karnego w Nowym Sączu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Karny w Nowym SączuNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 23 lipca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Nowym Sączu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000319990

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pijarska 1

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.4.3.)Kod pocztowy

33-300

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dkw_nowy_sacz@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2631c1c2-118d-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00426193

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-07-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00297199

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

"Dostawy produktów mięsnych do Zakładu Karnego w Nowym Sączu"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II. Mięso wieprzowe i wyroby mięsne wieprzowe:

1) 780 kg - półtusze wieprzowe schłodzone zgodnie z PN-91/A-82001 (CPV 15113000-3) – wieprzowina.
2) 220 kg – Łopatka wieprzowa bez kości i bez skóry – schłodzona zgodnie z PN-91/A-82001 (CPV 15113000-3) – wieprzowina.
3) 990 kg – mielonka tyrolska zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
4) 850 kg - salceson wieprzowy zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
5) 270 kg - podgardle wędzone zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
6) 1650 kg - pasztetowa wieprzowa zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
7) 1 100 kg – kiełbasa mielona zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
8) 2800 kg - luncheon meat zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
9) 140 kg - kiełbasa krakowska parzona zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
10) 650 kg - kiełbasa zwyczajna zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
11) 300 kg - kiełbasa toruńska zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
12) 6 700 kg – kiełbasa mortadela wieprzowa zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5)–wędliny.
13) 900 kg - kaszanka zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131134-3) – kaszanka i inne wędliny krwiste.
14) 2750 kg – kiełbasa parówkowa wieprzowa zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
15) 300 kg – pieczeń rzymska zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
16) 1 350 kg – kiełbasa mortadela wieprzowa z papryką, zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.
17) 1 600 kg – kiełbasa mortadela wieprzowa z pieczarkami, zgodnie z PN-A-82007 (CPV 15131130-5) – wędliny.

3.9.)Główny kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-07-20 do 2024-07-19

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.3.)Ulica

Piątkowa 333

4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowa Pyzik Spółka Komandytowa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7343599023

4.3.4.)Miejscowość

Nowy Sącz

4.3.5.)Kod pocztowy

33-300

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

214979,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00309056/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-07-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana wysokości stawki VAT wynikająca z odrębnych przepisów prawa podatkowego.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Konieczność zmiany wynika z warunków niezależnych od Zamawiającego i Wykonawcy. Wygaśnięcie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 09.12.2023 r. w sprawie obniżonych stawek podatku od towarów i usług Dz. U.. 2023 r. poz. 2670. Powiększenie pierwotnej wartości umowy o stawkę VAT z 0% na 5%. Wartość netto nie uległa zmianie.

5.4.6.)Wartość zmiany

10748,98

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

153045,58 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Nowym Sączu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15113000-3 (Wieprzowina). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.