Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługa przygotowania i wydawania posiłków lub dostarczania w formie cateringu w pomieszczeniach Zamawiającego dla młodzieży trenującej kolarstwo szosowe lub łyżwiarstwo szybkie

Zamawiający Dolnośląski Zespół Szkół Medyczno - Sportowych w Świdnicy (Świdnica, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa przygotowania i wydawania posiłków lub dostarczania w formie cateringu w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 182 573 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ MEDYCZNO - SPORTOWYCH W ŚWIDNICY

1.2.)Oddział zamawiającego

DZSMS

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 891497944

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Romualda Traugutta 5

1.4.2.)Miejscowość

Świdnica

1.4.3.)Kod pocztowy

58-100

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

748522957

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dzsms.swidnica.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

dzsms.swidnica.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka oświatowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eecfa788-052c-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00424696

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-07-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00321244

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługa przygotowania i wydawania posiłków lub dostarczania w formie cateringu w pomieszczeniach Zamawiającego dla młodzieży trenującej kolarstwo szosowe lub łyżwiarstwo szybkie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i wydawania posiłków lub dostarczania w formie cateringu w pomieszczeniach Zamawiającego dla młodzieży trenującej kolarstwo szosowe lub łyżwiarstwo szybkie przebywającej w Internacie Dolnośląskiego Zespołu Szkół Medyczno-Sportowych w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej 58.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i wydawanie posiłków (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacja) dla ok. 65 osób od poniedziałku do niedzieli przez średnio 190 dni w roku szkolnym 2022/2023 z wyłączeniem planowanych przerw tj.: ferie zimowe, świąteczne, okresowe wyjazdy do domów rodzinnych, zgrupowania i konsultacje sportowe itp.).
W wyjątkowych sytuacjach np. wyjazdy całodzienne poza internat, Wykonawca zaopatruje młodzież zamiennie w suchy prowiant, w którego skład wchodzą składniki wymienione i opisane w opracowaniu „DIAGNOSTIX” pkt 3 SUCHY PROWIANT – załącznik nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-09-04 do 2024-06-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ARTE Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8842748016

4.3.3.)Ulica

Kazimierza Odnowiciela

4.3.4.)Miejscowość

Świdnica

4.3.5.)Kod pocztowy

58-100

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

506597,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00321244/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-07-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

264900,15 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
182 573 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 792 zł529 305 zł
Rozstęp międzykwartylowy
432 513 zł
Źródło próbki
CPV 55300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 792 zł
Mediana
182 573 zł
Górny kwartyl
529 305 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Brak danych do porównania.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląski Zespół Szkół Medyczno - Sportowych w Świdnicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdnica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.