Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 035 204 zł
Umowa zawarta
16 lipca 2024
Okres realizacji
do 30 września 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 035 204 zł – 1 314 793 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zadanie I "Remont drogi gminnej w miejscowości Chojnówka" Zadanie II "Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Dzielin"

Zamawiający Gmina Czernice Borowe (Czernice Borowe, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zadanie I "Remont drogi gminnej w miejscowości Chojnówka" Zadanie II "Przebudowa drogi…”, wybierając ofertę wykonawcy KOPTRANS” S.C. mgr inż. Mariusz Piętka, mgr inż. Sebastian Piętka. Wartość umowy: 1 035 204 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Czernice BoroweCzernice Borowe, Mazowieckieopublikowano 17 lipca 2024
Wartość umowy
1 035 204 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 kwietnia 2024

    Termin ofert: 6 maja 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lipca 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOPTRANS” S.C. mgr inż. Mariusz Piętka, mgr inż. Sebastian Piętka (Ciechanów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 035 204,10 zł (umowę zawarto 16 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 035 204,10 zł do 1 314 792,63 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CZERNICE BOROWE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378060

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dolna 2

1.5.2.)Miejscowość

Czernice Borowe

1.5.3.)Kod pocztowy

06-415

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

236746215

1.5.8.)Numer faksu

236770013

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@czerniceborowe.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.czerniceborowe.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf4c03d4-fd45-11ee-b81b-aebd110f5279

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zadanie I "Remont drogi gminnej w miejscowości Chojnówka"
Zadanie II "Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Dzielin"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cf4c03d4-fd45-11ee-b81b-aebd110f5279

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00416282

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00290645

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RDŚ.7013.8.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1274589,49 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

1) Zadanie I: „Remont drogi gminnej w miejscowości Chojnówka” o długości 1,075 km. Zakres robot: wymiana części podbudowy, wykonanie nawierzchnia asfaltowej 2 x 4 cm o szerokości 3,5 m i 5,0 m na istniejących poszerzeniach i mijankach, doświetlenie jezdni na łukach przez dwie lampy solarne, wykonanie poboczy szerokości 0,75 m, ustawienie oznakowania pionowego. 2) Zadanie II: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Dzielin” o długości 0,970 km. Zakres robót: wykonanie podbudowy na poszerzeniach, wykonanie nawierzchni asfaltowej 2 x 4 cm o szerokości 4,0 m i 5,0 m na poszerzeniach, wykonanie poboczy o szerokości 0,75 m, ustawienie oznakowania pionowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1035204,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1314792,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1035204,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOPTRANS” S.C. mgr inż. Mariusz Piętka, mgr inż. Sebastian Piętka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

566 201 28 55

7.3.3)Ulica

Reutta 16 B

7.3.4)Miejscowość

Ciechanów

7.3.5)Kod pocztowy

06-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1035204,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
380 714 zł1 860 538 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 479 824 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
380 714 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 860 538 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czernice Borowe prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czernice Borowe.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 035 204 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KOPTRANS” S.C. mgr inż. Mariusz Piętka, mgr inż. Sebastian Piętka (Ciechanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.